Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam és ki fog derülni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam és ki fog derülni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt ezzel a sráccal, az ő családja nagyon tehetős, az enyém finoman szólva sem. Nem akartam én sosem másabbnak tűnni, mint amilyen vagyok, de megrémített, hogy nekem beszélt arról, hogy mások milyen szegények és féltem, hogy engem is elítél és megvet amiatt, hogy mi sem vagyunk azoknál a családoknál különbek. Már iszonyatosan bánom és nyilván nem így csinálnám most, de 3 napja mikor náluk voltam, nem néztük az időt, majdnem 8-ig maradtam és hiába ellenkeztem, hazahozott kocsival a srác apja. Féltem megmondani, hogy panelben lakunk, ezért kb. 5 utcával távolabb szálltam ki, ami már egy kertesházas övezet. Ma megbeszéltünk egy újabb találkozót és kijelentette, hogy most elém fog jönni.

Nyilván itt már csak az őszinteség az egyetlen opció és tisztában vagyok azzal is, hogy hihetetlen blődséget csináltam, de görcsbe szorul a gyomrom, ha belegondolok abba, hogy most színt kell vallanom.

Kérlek, segítsetek nekem, valami építő jellegű kritikát fogalmazzatok meg, hogy hogyan tudnám megoldani ezt a helyzetet.

Mindketten 18 évesek vagyunk


2021. ápr. 4. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fogja érteni, ha igazán szeret/érdekled őt ez semmit nem fog számítani. Ha pedig ez számít neki (amit valószínűleg csak te gondolsz) akkor jobban is jársz, ha nem lesz vele semmi.
2021. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Sajnalom, hogy így érzel ezzel kapcsolatban, de szerintem az ilyen jellegű dolgokat övező stigmák miatt tök érthetően. Főleg fiatalabban.

Szerintem ha meg van benne az indíttatás és nyitott feléd, akkor meg fog érteni, csak próbáld meg elmondani neki, hogy nem őt akartad becsapni, csak a saját szorongásaid miatt alakult így a helyzet.

2021. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Húha ez így nehezen menthető, de ha a nagy kerteshazatokról konkrétan nem beszéltél talán nem fog neki leesni.

Én is panelban lakom bp-n, de itt tele van a parkolo csupa uj rendszámos, vadi uj kocsival. Talan nalatok is ez a helyzet.

2021. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem is azzal van a bajom most már, hogy elmondjam neki, hogy panelban lakunk, hanem hogy hazudtam, félrevezettem őt és ezt tisztázni vele.
2021. ápr. 4. 22:57
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem tehetsz mást, mint hogy elmondod neki, miért tetted. A félelmeidet, hogy emiatt elhagy stb stb... Persze mindemellett mutass őszinte megbánást. Ez gondolom nem lesz nehéz. Én úgy érzem, tényleg bánt a dolog.

Ezért nem szabad hazudni. Semmi jót nem szül sosem

2021. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha elmondod neki így ahogy itt az tökéletes. Ha rendes a srác akkor megérti és el is érzékenyül egy picit mert ilyen aranyos vagy és butus, hogy azt hitted úgy nem fogsz neki kelleni.

Mellékesen az nem baj ha egy lány szegényebb környezetből származik. Úgy sokkal több mindent kaphat ajándékba. ;3

Meg az, hogy a szülei tehetősek nem jelenti azt, hogy ő is az lesz az életben, csak valószínűbb.


Tehát probálj aranyosan szomorú lenni és nem lesz semmi baj. Nem történt olyan nagy hazugság. :*

2021. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Itt csak a natúr leplezetlen igazsàg szàmít. A teljes őszinteség.

És ne szégyeld azt hogy milyen anyagi helyzeted van.

Az hogy neked milyen lesz csak rajtad múlik. Hogy mennyire vagy szorgalmas, igyekvő.

2021. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Küldd el neki ezt a kérdést 🙂

Mindenképp írd majd meg, mi lett. Én drukkolok!🤞

2021. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy fontos kérdés van itt: amikor ő mások szegénységéről beszél, azt miért és milyen stílusban teszi? Ha ócsárolja azokat, amilyen a te családod is, akkor ne várj tőle semmi jót. Akkor legalább kiderült mit gondol rólatok is, viszont így nem működik egy kapcsolat, ha lenéz a párod. Ellenben ha normálisan beszél a szegényekről, akkor menthető a dolog és megéri őszintén elmondani a helyzeted.
2021. ápr. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Többször is elmondta nekem, nagy nevetések közepette, hogy az egyik osztálytársa, aki nem mellesleg az egyik jó haverja, falun lakik és a két húgával egy szobában alszanak, és hát milyen ciki már ez. Arról is arrogáns, bicskanyitogató stílusban beszélt, hogy az apjának számos alkalmazottja van és tulajdonképp azok a családok megélhetése az ő kezükben van és könnyen az utcára tudnának tenni 20-30 embert. Szerintem azért beszélt ezekről nekem ilyen nyíltan, mert az én kinézetem, megjelenésem nem tükrözi a családom anyagi helyzetét, szüleim a mi kis kereteinken belül igyekeztek mindenben elhalmozni és inkább maguktól vontak meg dolgokat, csakhogy nekem a kedvembe járjanak valamivel. Nem bíráskodni akarok én fölötte, a hazugságért nem okolhatok magamon kívül mást, nem is akarok. Majd meglátjuk, hogysmint alakulnak a dolgok, szorítsatok nekem.
2021. ápr. 5. 04:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!