Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam és ki fog derülni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam és ki fog derülni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt ezzel a sráccal, az ő családja nagyon tehetős, az enyém finoman szólva sem. Nem akartam én sosem másabbnak tűnni, mint amilyen vagyok, de megrémített, hogy nekem beszélt arról, hogy mások milyen szegények és féltem, hogy engem is elítél és megvet amiatt, hogy mi sem vagyunk azoknál a családoknál különbek. Már iszonyatosan bánom és nyilván nem így csinálnám most, de 3 napja mikor náluk voltam, nem néztük az időt, majdnem 8-ig maradtam és hiába ellenkeztem, hazahozott kocsival a srác apja. Féltem megmondani, hogy panelben lakunk, ezért kb. 5 utcával távolabb szálltam ki, ami már egy kertesházas övezet. Ma megbeszéltünk egy újabb találkozót és kijelentette, hogy most elém fog jönni.

Nyilván itt már csak az őszinteség az egyetlen opció és tisztában vagyok azzal is, hogy hihetetlen blődséget csináltam, de görcsbe szorul a gyomrom, ha belegondolok abba, hogy most színt kell vallanom.

Kérlek, segítsetek nekem, valami építő jellegű kritikát fogalmazzatok meg, hogy hogyan tudnám megoldani ezt a helyzetet.

Mindketten 18 évesek vagyunk


2021. ápr. 4. 22:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyi én már a helyedben mikor ezeket mondta akkor hagytam volna ott. Abban hibáztál hogy nem mondtad el. Mondd el most.


Egyértelműen sajna ez a lenézés kategória és az a kategória amivel azt mondja hogy hatalma van ezért ő kirugathatja az ártatlan szegény jóravaló embereket. A barátját sem tiszteli. Ne legyél naív kislány most. Mond el neki és azt is hogy csalódás hogy csak azért mert valakinek van pénze és hatalma szégyen hogy így vélekedik emberekről akik ugyanolyan emberek mint ők. A stílust volt kitől tanulnia. Bizonyára apukától.

2021. ápr. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Ez vicc, ugye? Hogy ezek után te még azon izgulsz, hogy mit gondol rólad ez a felszínes tapló. Szóba sem szabadna vele allnod ezek után. Ez volt az a bizonyos 'vörös riadó', hogy 'hahó, büdös paraszt a láthatáron, nem összegabalyodni vele!'.
2021. ápr. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
Az en baratom is a magas lorol beszelt, jol allnak a szulok, millios havi bevetelek, luxus haz. En egy egyszeru lany vagyok, egyszeru csaladbol. Sokat dolgozok, mindent onerobol ertem el. Vannak draga ruhaim (pl gucci, ysl). Ha ramnezel egy teljesen mas kep jon le, mint ahonnan szarmazom vagy ami vagyok. A csaladom azon volt mindig is, hogy tobb dolgot erjek el mint ok. Segitettek ott ahol tudtak. Kellemetlenul ereztem magam az elejen en is. De rajottem arra, hogy a csalad mindennel fontosabb, es soha! Senki elott nem fogom szegyelni azt ahol lakok, ahonnan jottem es a csaladom. Ezek altal vagyok ott ahol vagyok. Tudom milyen a szegenyseg es tudom milyen jol elni! Soha nem cserelnek a baratommal. Ha neki ez nem tetszene, megveto lenne, azonnal kidobnam. Az erdekelje, ahol en tartok! Azert szeressen aki en vagyok. Ne a csaladom vagy az ok anyagi helyzete hatarozza meg az o erzeseit. Ez a velemenyem. Fogadd meg kerlek. Ha lenez, ha bant emiatt ez az ember nem hozzad valo
2021. ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Valóban igazatok van ezekben, de ettől függetlenül még szeretnék egy esélyt adni a sráccal való kapcsolatnak. Ma mindenképp elmondom neki és onnan meg majd úgyis elválik, hogy mi lesz a sorsunk. Köszönöm nektek a kedves szavakat!
2021. ápr. 5. 13:10
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, hogy mi volt!:)
2021. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

És te vele vagy ezek után.


Nem, nem a pénze miatt, biztos, áh, kicsit sem :D

2021. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!