Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 évesen, 4 éves kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen, 4 éves kapcsolatban attól félek, soha nem fog elvenni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

14 éves korunk óta ismerjük egymást közös barátok által.

18 évesen kezdtünk el először csak összejárni, aztán kapcsolat lett belőle, mert egymásba szerettünk.

4 éve vagyunk együtt, együtt is élünk már 1 éve.


A kapcsolatunk egyébként hibátlan. Örökbefogadtunk közösen két kisállatot, minden problémát szuperül megoldunk kommunikációval, kedves velem, törődő, bújós, meglep mindig apróságokkal, a házimunka és az anyagiak elosztása is teljesen fele-fele alapon működik és nincs ebből feszkó soha. Motiváljuk egymást, hagyunk teret a másiknak, van külön hobbink de rengeteg közös érdeklődési körünk is van, szeretünk együtt időt tölteni mert baromi jókat tudunk beszélgetni mindenféle témáról, szellemileg nagyon egy szinten vagyunk, de a külön programokból sem volt soha hiszti, élvezzük az én-időt.


Most a járványhelyzet méginkább megerősített minket abban, hogy jól működünk együtt, mert a home officeos időszakokat is veszekedések nélkül vészeljük át. Ő a hálóban, én a nappaliban dolgozok. Hétvégente próbáljuk bepótolni az ingereket, megyünk ide-oda, hol együtt, hol külön.


Mégis attól félek, hogy már 4 év eltelt és ezidő alatt megkellett volna kérnie a kezem, ha komolyan gondolná. Olvasok itt mindenfélét, fél év után eljegyzés, 1 év után eljegyzés... Én meg 4 éve várok.

Tudom, nagyon fiatal vagyok. Ő is 24 éves amúgy.

Beszéltünk már erről, hála égnek tényleg minden komoly témát tök jól áttudunk beszélni. Azt mondta tervben van neki, 2-3 éven belül szeretné, ennél többet nem mondd. Nem akarom siettetni, azt is megértem, hogy azért kell pár év együttlakás ehhez.

Mindig biztosít afelől, hogy velem tervez, soha jelét se mutatta annak, hogy nem így lenne. Azt mondta szerinte most szintlépésnek a tavalyi összeköltözés tök jó volt, ezt a szintet még ismerjük ki teljesen, és utána léphetünk a következőre.


Nem a gyűrűn fog múlni a kapcsolatunk. Ő kicsit úgy áll hozzá, hogy a gyűrű után pár éven belül házasodni kéne, amihez még nincs anyagi hátterünk. Szerintem ez nem "szabály", engem nem zavarna, ha 5-6 évig jegyesek lennénk és ezt mondtam is neki.


Volt más is, akit csak 6-7 év után jegyeztek el? Jól gondolja barátom a dolgokat? Úgy félek, hogy telnek az évek és sosem fog megkérni, és majd közel a 30hoz kell teljesen előről kezdenem mindent mással...


2021. ápr. 6. 12:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
12%

Tokeletes kifogasokat talalt a kerdezo parja. Mivel tokeletesen tudja meg valoban nagyon fiatalok ees bizony a kerdezo csaj szeretne 24 eves kora korul menyasszony lenni ezt tudja jol a parja is, igy hogy megtartsa addig minimum az ingyen pin@t bizony az osszes csillagot le fogja neki hazudni az egrol! Majd 26 evesen a kerdezo boldogan osszekoltozik massal aki jo esetben 30 evesen elveszi. Szep kis szolid lagzijuk lesz es 2 gyerekuk. :)


Tessek megjosoltam. De jot josoltam. Minden jo ha a vege jo. A pasik barmit osszehordanak csak hogy megtartsak a pncit.. ezert nem szabad butus pncinak lenni es kesz a megoldas.

2021. ápr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

#21 nem reagálok érdemben a válaszodra, mert felesleges. Sajnálom, hogy ennyi elnyomott frusztrációd van amit itt próbálsz névtelenül kiadni olyan emberekre, akikre irigykedsz. Tudod van az a fajta ember, akinek nem jó, ezért próbálja elérni és lehúzni maga mellé a többi embert, hogy nekik se lehessen jó. Őszintén sajnálom, hogy egy ilyen rosszindulatú ember vagy és próbálod előadni, hogy milyen jó a te életed... csak tudod ha jó lenne, nem lelnéd örömöd ebben, hanem élveznéd és a pozitív hozzáállásodat próbálnád továbbadni, nem a keservedet.

Megjegyzésként még annyit, hogy nővérem és a férje is tini szerelemből indultak, ők is vártak 6 évet az eljegyzésig, utána 3 évet az esküvőig és most vettek közösen házat. Attól, hogy te zsarnok módjára megkaptad a gyűrűt, mert józsikának ultimátumot adtál, ne irigykedj azokra, akik rinya nélkül is megkapták / megfogják kapni :)

2021. ápr. 7. 08:54
 23/28 anonim ***** válasza:
28%

De te rinya nelkul se es rinyaval se kaptal gyurut.. es a pasid 2-3 evet azert mondott mert nem tudja eldonteni tuti szeret e? Tuti toled akar gyereket? Mire var 2-3 evet ha a polgari eskuvo szinte 0 Ft..es lagzit tarthattok maskor is. Megmondom mire var :) arra hogy fullra ingyen pna legyen neki. Addig kitalalja kit es mikor vesz felesegul. Az sem biztos hogy teged.


Ajajj szoval a pozitiv hozzaszolasok azok okek ugye. De ha valaki ir egy csunyat amiben van igazsag is akkor az gonosz csunya kommentelo akit le kell lelki hulladekozni meg tragar ocsmany dolgokat irni rola-mert nem ertett egyet veled. Ez egy forum es ahogy az eletbe itt is jonnek a kritikak. Csak te a jot tudod elviselni.


Azt a tenyt es fajdalmat nem hogy 2-3 evig min gondolkodik a te parod. Miert nem vallal semmi felelosseget erted, de persze az arra jo vagy. Tudom tudom visz a csaladi ebedre. Ha nem fajna nem irtad volna ki.


Undorito lehetsz az eletben is hiszen keptelen vagy elviselni a negativ dolgokat. Es szemetnek nevezel egy random kommentelot aki a tobbivel ellentetben leirta mivel valaszok vannak (tudod ember..ez egy forum)-hogy fiatalok vagytok de ti is marha reg egyutt, egyaltalan nem biztos hogy a te ujjadra akarja huzni igy befogta a szad 2-3 evre ezzel a mondattal.

2021. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Jössz ezzel a gyerek témával, de honnan veszed ennyire evidensnek, hogy egyáltalán én szeretnék-e? :D Vagy ez ilyen kötelező dolog lenne?

Te se tudod elviselni, hogy van aki nem polgári esküvőt akar, mindketten szeretnénk egy közepes esküvőt alsó hangon 50 emberrel, mert a közös barátainknak hála, hogy egyáltalán megismerkedhettünk, ez pedig nem 1-2 ember, hanem 20. Ha nálad a szeretet mértéke a gyűrűt jelenti, hát van egy rossz hírem :) De gondolom mennyi szeretetben gazdag kapcsolatod lehetett, ha mindegyikben egy zsarnok p*csa voltál. Ne aggódj, a te faszid is rájöhet még, hogy találhat olyan nőt, akinek SZÍVÉBŐL ad gyűrűt és nem ultimátumra. A kérdésről az értésítéseket leállítottam, további jó vergődést, pusz

2021. ápr. 7. 14:17
 25/28 anonim ***** válasza:
26%

Az elso es egyetlen baratnoje en vagyok. Es viszont szintugy. Nincs korabbi kapcsolataink-semelyikonknek. :D Es az egyetlen akit bemutatott. De ezt is jol megmagyaraztad :D Ra fogsz nezni..max nem reagalsz. Iszonyat zavar teged a tema! Hogy mihez kell a palidnak ~2 vagy... ~3 esztendo ahhoz hogy kitudja nyogni neked hogy teged akar e elvenni. Es esetleg nem egy masik csajt. Itt kettonk kozul TE nem vagy arra alkalmas agyilag hogy felfogd es kibird a negativ kritikat kommentet. Gondolom kenyes hulye pnanak neveltek hogy mindenkit SAVAZOL aki nem a TE nyomorult partodat fogja! :D Na es pont azert mert nem birod a kritikat vagy buta. Nem fogadod el hogy van ellenkezo velemeny! Aki biztat teged arra hogy ingyen lyuk legyel a pasidnak, azoknak megkoszonod hogy ertelmes kommentet irtak, en irtam hogy zsarolas nelkul es normalisan is el tudod neki mondani hogy szereted de ha teged akar dontse el... Es engem ocsarolsz, de pont en mondtam neked hogy tiszteld a fiatal eveidet annyira hogy nem adod akarkinek.


Adhatod annak aki felvallal mint a menyasszonyat, es adhatod annak aki mindig talalni fog kifogast de uriteni jo leszel neki.


Gyerek tema valoban nem ide tartozik csak egy random pelda volt. De azt hittem ezt megerted. Nem sikerult.

2021. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
47%
Hagyjátok a kérdezőt. Eszi a fene. Se szívből sem szív nélkül nem lesz gyűrűje bazi sokáig..
2021. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem, hová sietsz... 22 vagy, 4 éves kapcsolat az meg semmi, az összeköltözsében pedig tök igaza van.


Én exemmel másfél év együttélés után szakítottam, mert akkorra derültek ki a dolgai. Addig szépen elmismásolta, kamuzott, stb.

Pedig nekem is mondta, ő így tervez meg úgy, házasságot akar, legalább kér gyereket, stb.

Örülök, hogy az egyik közös barátunk elszólta magát nekem, és nem kötöttem össze az életem egy olyan emberrel.


Szóval nyugi, kérdező, ne rohanj, fiatal vagy még, plsuz az, hogy MOST mit mond a pasid, egy dolog, az meg a másik, hogy 3-4 év múlva még veled szeretné-e a jövőjét, vagy "élni akar".

2021. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
42%

Nem siet, nem is kell sietnie! Nem is öreg. De ettől még a srác eldönthetné rövidebb mint 3 év alatt hogy el akarja e venni vagy nem.. Oké lehet örökké vele marad lehet hogy ki akarja élni magát. De amíg ezt eldönti addig takarózik ezekkel míg jár az ingyen lyukra: drágám aznap te leszel a királynő azt akarom hogy igazi nagy nap legyen kb 50 fő előtt lehess aznap te a legszebb legjobb ehhez kell idő pénz ezért várjunk, aztán.. drágám nem ez a fontos ha igazán szeretsz, és még sorolhatnám..


Kifogás mindig és mindig lesz!

2021. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!