Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a párom velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a párom velem akarjon maradni?

Figyelt kérdés
Mivel már nem éppen vagyok olyan fiatal, már én se szeretnék már egyedül maradni. Több ismerősömet is fél év járás után eljegyezték, csak engem nem akar eljegyezni a barátom. Azt mondta már hogy jobb lenne ha íratnék fel fogamzásgátlót, de én azt csak akkor fogom megtenni, ha látom, hogy szeretné ha komolyabbra fordulnának a dolgok.
2021. ápr. 6. 17:27
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
94%
Ugyan hàny éves vagy, emellé a gondolkodàs mellé?
2021. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, és kezdek az időből kifutni.
2021. ápr. 6. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És miért ezen a szegény pasin kell behozni a lemaradást? Fél év az még semmi.
2021. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem fél év együtt járás után akarna eljegyezni a párom szembe is röhögném 😀 és én se vagyok sokkal fiatalabb. Hú, nagyon gáz ez a megyek más után gondolkodás.
2021. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Ne hagyd magad feltételekkel béklyóban tartani.

Nem szeret igazán és csak szexre kellesz neki. Mennyire és mióta ismered őt? Valóban vele akarod leélni az életed?

2021. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

fogamzásgátlót ne irass fel, főleg 28 évesen, amikor lehet pár éven belül már gyereket akarsz

Fél év után eljegyezni csak akkor szoktak, ha véletlenül jön a gyerek. Legalább 1, de inkább 2 év.

2021. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan durva hogy a legtobb no nem is szerelem miatt akar hazasodni hanem a kor, meg a tarsadalmi nyomas miatt.


En biztos hogy csak szerelemből fogok.

2021. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a gyerekvállalást érted az időből való kifutás alatt. Hiszen házasodni bármely életkorban lehet. Ha erről van szó, akkor kérlek, ne írass fel fogamzásgátlót. Én 4 évig szedtem, de megbántam.


Egyébként félév tényleg nem sok idő.

2021. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne baszd el, ez az, amit tehetsz, a tobbi rajta is mulik. Es ha szabad emberkent el akarna hagyni, akkor el is fog.
2021. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

A pasi helyében menekülnék tőled a francba.


Te beteg vagy. :/

2021. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!