Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyagi különbsegek miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi különbsegek miatt nem lehetünk komoly kapcsolatban. Akaratunk ellenére. Mert nem működne így. Most szakitsunk mint vmi romeo julia?

Figyelt kérdés

Ő is akarná én is, de nagyon nagy a szakadék, már a kapcsolatrol beszélgetve is racionálisan átlátom, hogy lehetetlen.

Teljesen mások az ő, es az én elképzeleseim a kapcsolatrol.


A kapcsolat magyarán egy kíngörcsölős vergődés lenne. Egyik lyukas cipőben, a masik meg dubai nyaralásokat tervezve. Es hasonlok.


De pislákolnak köztünk az érzelmek, szenvedély, az akarom, az a jó érzés, az a többi mind, ami nem a racionalitásban van, hanem azon kivul.


Most ezt hogyan lehet elengedni így?



#szeretve szakitani
2021. ápr. 6. 18:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Rómeó és Júlia nem szakított és nem voltak anyagi különbségek közöttük. Ha szeretitek egymást úgyis alakulni fog, ha nem igazán, akkor nem.
2021. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%
Legyen szexkapcsolat, azt nem kell vele dubajozni.
2021. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Romao ea julia sem lehettek egymaséi inkabb meghaltak.


A szexkapcsolat az nem ez.

2021. ápr. 6. 18:26
 4/29 anonim ***** válasza:
37%
Tudok olyan házaspárról, ahol a férfi jól keres, a nő meg tanári fizetést kap. Az eredmény az lett, hogy alárendelte magát a fickónak.
2021. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Ez csak altalatoK generált probléma. Lesz ennél nagyobb is.
2021. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nem általunk generált.

Nem működőképes még beszélgetesi szinten sem már eleve. Ki se kell probálni ahhoz, mar egyértelmu az hogy nem menne.

2021. ápr. 6. 18:35
 7/29 A kérdező kommentje:

Szoval el kell engednem akit szeretek es aki nyitna mindenre. Mert nem tudja hogy nem tudok megfelelni azoknak, amiket elvárna tolem anyagilag. Amiket elmond hogy neki mi kell egy kapcsolattol. Nem tudja még, de az nekem nem megy.


El kell engednem. Es kozolnom kell vele.

2021. ápr. 6. 18:37
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem is ertem mi a kerdés. Bocsi. Önigazolas lett csak.

Talan reménykedtem valamiben.

2021. ápr. 6. 18:38
 9/29 anonim ***** válasza:
4%

Ami nem megy... az legyen szexkapcsolat! Dugáshoz nem kell beszélni. Kivéve a szerepjátékokat, esetleg a BDSM.


Szexeltél már életedben?

2021. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt az van, hogy nem is szerelmes beléd. Lehet, össze sem illeték a pénztől függetlenül sem.
2021. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!