Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyagi különbsegek miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi különbsegek miatt nem lehetünk komoly kapcsolatban. Akaratunk ellenére. Mert nem működne így. Most szakitsunk mint vmi romeo julia?

Figyelt kérdés

Ő is akarná én is, de nagyon nagy a szakadék, már a kapcsolatrol beszélgetve is racionálisan átlátom, hogy lehetetlen.

Teljesen mások az ő, es az én elképzeleseim a kapcsolatrol.


A kapcsolat magyarán egy kíngörcsölős vergődés lenne. Egyik lyukas cipőben, a masik meg dubai nyaralásokat tervezve. Es hasonlok.


De pislákolnak köztünk az érzelmek, szenvedély, az akarom, az a jó érzés, az a többi mind, ami nem a racionalitásban van, hanem azon kivul.


Most ezt hogyan lehet elengedni így?



#szeretve szakitani
2021. ápr. 6. 18:21
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
A szexkapcsolatban nincsenek érzelmek. Most csak ugy tegyuk félre az érzelmeket vagy hogy képzeled?
2021. ápr. 6. 18:40
 12/29 A kérdező kommentje:

Nem arrol van szo hogy nem szeretne. Hanem teljesen más az elképzelese egy kapcsolatrol mint nekem. Mivel anyagi szakadek van koztunk.


Pl nekem adomanynak kéne vennem ha vinne nyaralni. Meg hálásnak lenni.meg cserébe ez az.

Hogy ne érezze magát kihasználva.

Ez nekem nem kapcsolat...

2021. ápr. 6. 18:43
 13/29 anonim ***** válasza:
17%

Jajj... olyan sablonokban vagy képes gondolkodni, rémes! Sőt szörnyűséges!


Te inkább még szexkapcsolatba se legyél! Mondj le róla!

2021. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ezek nem az én gondolataim.hanem az övé..
2021. ápr. 6. 18:48
 15/29 anonim ***** válasza:
91%

Akkor neked az életben nem lesz kapcsolatod, nem is házasodsz.


A kapcsolatokban MINDIG előfordul, hogy egyik a másikra van szorulva, egyik a másik támasza. Ha ennyire komplexusod van emiatt, akkor vidd olyan helyekre, ahol ő lesz rádszorulva, pl vidd farmra, túrázni az erdőbe, sportolni, quizestre, mittudomén én, miben hasítasz, de valamiben biztos otthonosabban mozogsz nála. Akkor ő fogja úgy érzeni, hogy egy béna alak, akinek valami fontos hiányzik az életéből, ami benned megvan, egyedül nem boldogul.


Soha sincsenek teljesen kiegyensúlyozott kapcsolatok, kell aki kinyitja a befőttes üveget, és kell, aki tudja, mitől nem pusztul el a virág az ablakban.


Persze, hogy kellemetlen, hogy nem mindenben te vagy a "jobb", akire mindig lehet számítani minden téren, de ilyen sosem lesz, hacsak nem direkt annyival rászorulóbb embert keresel, hogy kíválóbbnak látszódj mellette.


Gondolom izmos nővel sem jönnél össze, mert milyen már, hogy több fekvőtámaszt tud, meg posztgraduális végzettségűvel sem, mert okosabb, magasabbal sem, mert jobban eléri a felsőpolcot, olyannal se, aki tájékozottabb bármilyen téren..


Ezekhez hozzá kell szokni, rugalmasnak kell lenni, el kell fogadni, alkalmazkodni kell, különben sosem lesz komoly párkapcsolatod.

2021. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%

#12:

Ez alapján nem az anyagi különbség a gond, hanem hogy egy paraszt. De nem szerelmes, az biztos. Csak megvenne kilóra és használna.

2021. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
63%

Már megint te? Nem volt elég, hogy atkás voltál, a csávó meg szexmániás, még ez is?

Te ennyire unod magad?

2021. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű a matek. A FÉRFI legyen a pénzes, a nő meg tudja hol a helye! Ennyi.
2021. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

16# ő így szerelmes. Ami ugye addog nem is zavar mig nincs mélyebb kapcsolatom vele


17# nem


18#igen neki is pontosan ilyen az agya mint millio masiknak

2021. ápr. 6. 19:13
 20/29 anonim ***** válasza:
34%
ha nő vagy, egy szemernyi ész se szorult beléd. máris a pasas diktál neked. ha ennyi pénze van, az a minimum hogy vásároljon neked meg vigyen ide oda. Nem kell vele hosszú távú kapcsolat. annyit mondasz "nyuszika, vedd meg nekem ezt meg azt" aztán ujjongva ugrálj a nyakában, az örömödtől meg hogy boldoggá tett egy nő, nő az egója és függő lesz ettől.Mindig azt akarja majd, hogy örülj. Minden amit kérsz legyen jó befektetés, ami eladható később...
2021. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!