Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mi a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Igazán sosem voltam torteto típus.

Mindig elvoltam/csináltam a dolgom. Mindig voltam napról napra az adott helyzetben és ha ez nem tetszett se változtattam. Belesüppedtem a dolgokba csak kelek- csinálom a dolgom- este alvás, másnap ugyanez.


Példa:


Van egy kapcsolatom 7éve, ( tök jó, összejöttünk), de igazàn nem is gondoltam/ nem jött a vágy/eszembe se jutott a további komolyabb lépések megtétele. Csak tettem a dolgom nap nap után, barátnőm hozta fel az osszekoltozest pl..vagy mikor akarom elvenni stb.


(Önálló vagyok, nem kell kiszolgálni és a szex nem fontos nekem)


Vagy:

Ott a munkám nem szeretem, de szülői " nyomásra" kénytelen vagyok csinálni két okból, mert szüleim ennek ellenére úgy szervezik a dolgaikat hogy nekem kelljen menni,vagy automatice mondják hogy majd én csinálom.

A másik ok hogy hiába nem szeretem mégse lépek ellene és tervezek mást, csak csinálom kedvtelenül..eszembe se jut magamtól h tegyek valamit csak ha vki szóvá teszi..33f


2021. ápr. 7. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Túl jó dolgod van, az a bajod. Kéne egy új, xopatós meló, az helyrerakna. Pl.: [link] Vagy egy új csaj, akitől beindul a vérbőség a gatyában.
2021. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen motiválatlan vagy, esetleg befásultál. Szerintem a jelenlegi helyzet csak fokozza ezt. Talán ha beindul az élet, majd javulni fog a helyzeted.
2021. ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Látszik h semmi energia nincs benned, kerestem a nem érdekel a szex részt, ott is van.
2021. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!