Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elviselnétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselnétek, ha a párotok ilyenekkel hülyeskedne a havercsajával?

Figyelt kérdés
Pl vásárlás közben mondja a havercsaja a páromnak, hogy hozok egy zacskót.. Erre párom mondja neki, hogy: "az enyémet is majd megfoghatod" közben röhögnek mind a ketten. Vagy mondja a páromnak, hogy " kicsit sokat eszek mostanában, megfogok hízni". Erre mondja neki párom, hogy: " nagy kufferba jó pakolni!" és ezen is nevetnek. Vagy csak spontán dicsérgeti a testét, hogy tök csinos, stb. Ez csak szerintem idegesítő? Vagy nekem rossz a humorérzékem?
2021. ápr. 8. 20:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
79%
Azért ne írjátok már hogy a mai férfiak ilyenek...
2021. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
72%

* férfiakból.. bocsi elírtam


Megértelek :) tudnék mesélni, hogy rámentem lelkileg ezekre a kapcsolatokra :( de már elégedett vagyok így, nem kell megfelelni senkinek. Tudom, hogy nem megoldás az egyedüllét, de néha többet ér, mint egy rossz kapcsolat. 27 évesen azért már illene megkomolyodni😅de sajnos vannak 30 felettiek között is gyerekesek akik csak a f.rkuk után mennek.

2021. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
30%

#11


Pedig de, a többség ilyen. Megláttok egy jó csajt és ész megáll 😄

2021. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
#13 ez olyan szörnyű amúgy.. Egyszerűen hihetetlen, hogy mennyire nincs lelkiismeretük.. Hogy ennyire képtelenek csak egy nőre koncentrálni. Mi meg közben halálosan szerelmesek vagyunk beléjük és sose kéne nekünk senki más..
2021. ápr. 8. 20:47
 15/31 anonim ***** válasza:
49%
A szerelem legtöbbször vak...
2021. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
89%
27 évesen eléggé éretlennek tartanám ha ilyeneket csinál, nem hiszem, hogy tolerálnám, van önbecsülésem
2021. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
42%

#14


Igen, én is voltam párszor nagyon szerelmes..de mindig csak szenvedés lett a vége...


Látom pontoznak lefele a pasik de hát ez az igazság 👌😬

2021. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
80%
Lehet csak szivják a véred hogy feltekeny legyel paprikás fejjel. Aztan azon is rohognek
2021. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%

Jesszusom, eszetek legyen már. Csak azért, mert kifogtatok pár barmot, ne kezdjetek el incel módjára viselkedni. Én is szívtam meg sajnos nem is egy barom férfival, tudnék hajmeresztő dolgokat mesélni. De ez a sérült "jajj, hogy fogok ezután bízni bárkiben is?" rinya kritikán aluli. Meg kell tanulni jobban, gyorsabban kiismerni az embereket. Én is sz@rul választottam anno, van ez így.

Viszont van rengeteg férfi barátom, sose csalt meg egyikük se senkit, nem szenvedélybetegek, normális munkájuk van... stb. Sőt, én is kapcsolatban vagyok már 5 éve, idén házasodunk. Idő volt, mire egymásra találtunk, de megérte. De ha lelkisérült kis hercegnőként bevonultok a sarokba sírni, hogy minden pasi ilyen meg olyan, akkor bizony úgy is maradtok, egyedül. Ami alapvetően nem rossz ha tényleg erre vágysz, de a sértődés, szenvelgés, mártírkodás, nem egyenlő ezzel.

Sírjátok ki magatokat, ismerkedjetek csak úgy a másik nemmel, mintha, nem is tudom, ők is emberek lennének, és akkor fogtok tudni kommunikálni velük, és hamarabb kiszúrjátok a figyelmeztető jeleket is.

2021. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Savlekotő ***** válasza:
Te vagy a szamár a csaj a ló,akin biztos lovagol is..
2021. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!