Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elviselnétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselnétek, ha a párotok ilyenekkel hülyeskedne a havercsajával?

Figyelt kérdés
Pl vásárlás közben mondja a havercsaja a páromnak, hogy hozok egy zacskót.. Erre párom mondja neki, hogy: "az enyémet is majd megfoghatod" közben röhögnek mind a ketten. Vagy mondja a páromnak, hogy " kicsit sokat eszek mostanában, megfogok hízni". Erre mondja neki párom, hogy: " nagy kufferba jó pakolni!" és ezen is nevetnek. Vagy csak spontán dicsérgeti a testét, hogy tök csinos, stb. Ez csak szerintem idegesítő? Vagy nekem rossz a humorérzékem?
2021. ápr. 8. 20:14
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
A haver csaj is nagyon empatikus lehet... Ha nekem ilyeneket mondana egy haver srác, akkor leállítanám egyből! Négyszemközt meg elmondanám neki,hogy figyeljen már oda a barátnőre, mert ez sértő lehet a számára, ha már magától nem jut el erre a pontig...De hát, madarat tolláról...Ha nem akarsz több idegtépő pillanatot, akkor érdemes elgondolkodni a szakításon...
2021. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülye bunkó paraszt,még jó hogy kidobod....
2021. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
21%
Én 24 vagyok a párom 28 és hihetetlenül boldogok vagyunk. Szóval üzenem azoknak akik itt keseregnek,hogy "a mai férfiak így meg úgy" attól még,hogy rosszul választottatok mert h.lladékok vagytok,nem lesz automatikusan minden mai férfi szemét :D További kellemes szenvedést (a saját h.lyeségetek miatt)
2021. ápr. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz. Én csak a párommal engedek meg ilyes fajta humort. Fiú barátommal nem, pedig van az is.
2021. ápr. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavarna. Van egy férfi haverom, ha találkozunk mindig ilyen alpári, suttyó paraszt poénokkal bombázzuk egymást. Egyszerűen jó kiadni magamból a paraszt énem, ő is így van vele. Nincs köztünk semmi, neki van barátnője, nekem férjem.
2021. ápr. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

25

És ezt a párotok előtt csináljátok? Mert nem mindegy sztem.

2021. ápr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
26, általában nem, legalábbis a férjem nem szokott velünk jönni, a haverom nője néha jön, de akkor is így viselkedünk.
2021. ápr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
75%

#23


Te mi alapon hulladékozol le mást azért mert rosszul választott? Te is koppanhatsz még ribikém, majd akkor legyen nagy a p.fád ha a pasid 20-30 év múlva sem fog félrek.rni, miután 2 gyerek után felszedtél pár kilót. Különben nem keseregtem, de én jobban érzem magam egyedül, nem mindenki kapcsolatfüggő, mint te id.óta p.csa :)

2021. ápr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Én is megírtam neki privátban a magamét.. Nem tudom kinek hiszi magát..
2021. ápr. 9. 10:22
 30/31 anonim ***** válasza:
besz.ptátok
2021. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!