Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vki könnyedén lezárna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki könnyedén lezárna egy kapcsolatot, amolyan idiota tibeti bölcs elveivel, akkor nem is szeret?

Figyelt kérdés

Annyira zavaro, vagy inkább fáj amikor olyanokat mond a párom hogy nem ugy kell fogni ha barminek vége hogy az rossz hanem az egy tanulsag es kell a fejlodeshez. (Ezt az exe mellett tanulta meg hogyan eljen tul egy szakitas es hozza tovabb a mi kapcsolatunkba ezt az idiota elveit, azaz sebaj lenne neki ha szakitunk mert szerinte az fejlodest szolgal meg stb)

Valamint olyanokat is mond mikor hárit mikor en arrol beszelek hogy legszivesebben mindig vele lennék, hogy ilyen nincs mert barmikor beuthet vmi akár pl autobaleset, nem tudhatunk előre soha semmit igy kell elni.



Oke hogy valahol igaza van. De ezeket a párjának(mondja), es teljesen ugy jon le az ilyenjeivel hogy -sebaj ha vege lenne mert tanulunk belole- mintha nem is szeretne de kicsit sem..


Szakitás gyanus?



#miert van velem
2021. ápr. 9. 23:24
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
92%

"Sztem mindenkinek negativ lenne ha ugy erezné hogy a párja nem szereti."

Persze, ez igaz. Szerinted, ahogy a kérdésben róla írsz, abból az jön le, hogy te annyira szereted? Nem. Ő szimplán egyenes volt veled, a párjával. Te meg besértődtél.


"De érzésekrol van szo nem racionalitasrol."

Tinikor vs felnőtt kor. Ha tiniszerelmet akarsz, akkor tini pasit válassz, annak minden nyűgével. Ha felnőtt, érett férfit, akkor meg ne hisztizz.


Az exet meg ne hozd fel újra meg újra. Ez pont azt bizonyítja ám, amit én írtam.


"Es megsem ertheto hogy kapcsolatban mi ezzel az überracionalitassal a baj.."

Értelmes embernek érthető. Többen is értettük.


"18 provokativ vagy.

Besertodni kapálozni ilyen szavak.."

Semmi provokatív nincs abban, ha valaki leírja, hogy viselkedsz. Nekem provokatív az, amit írsz. Na. Kvittek vagyunk?

Tényleg, ha ez számodra provokatív, akkor keress mást. Nem rosszindulatból írom, de ez a kapcsolat sehogy sem lesz hosszú életű. Egyszerűen durván más szinten álltok.


"Remelem majd tanulszbte is egy kapcsolatodbol..hogy akit szeretsz az majd ilyeneket mond pl.minek szeretni ugyis elmulik. Elvegre ez a racionalis."

A legjobb és legtartalmasabb kapcsolatomban mondjuk pont mondott hasonlókat a másik fél.


"Te se lehetsz egy EQ bajnok"

Az a helyzet, hogy de.

2021. ápr. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
92%

"Ha majd elhagyom tenyleg eljen akkor a tibeti elveivel egyutt, aminek köszönheti hogy elhagyom."


Ezért durva még megfejelni az egészet egy kis felelősséghárítással és odaszúrással annak, akit elvileg szeretsz.

Légyszi, mutasd meg neki ezt a kérdést, hogy tisztán lásson, kihez van "szerencséje".

2021. ápr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

Ha nem szeret muszaj lesz elhagyni. Ez meg az en tibeti elvem.


Es az ő elvei valszeg ezt tukrozik hogy sebaj menj tanulsàg. Nekem ez minden csak nem szerelem aki igy áll hozzám.

2021. ápr. 10. 00:35
 24/45 anonim ***** válasza:
94%
Ő szeret. Te nem szereted őt.
2021. ápr. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Es ha en tanulság leszek..az tanulság lesz arra hogy a tibeti elvei miatt hagyta el vki.
2021. ápr. 10. 00:37
 26/45 A kérdező kommentje:

Es erre kivancsi lennék mit mondana.


Ne te mondd mar meg legyszi ki szeret kit.

2021. ápr. 10. 00:38
 27/45 A kérdező kommentje:
Utolso mondat 24 nek ment
2021. ápr. 10. 00:38
 28/45 anonim ***** válasza:
Tényleg mutasd meg neki ezt a kérdést és amit itt műveltél.
2021. ápr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Megirtam:

Szetintem ez az elv csak egy kapaszkodo az exed szakitasa miatt


Viszont ez üti a srác másik betonbiztos elvét, azt, hogy az exeknek semmilyen befolyasa nem lehet a jövőre es ki kell őket zarni.


Sztem ebbol is jooo hosszu iidiota beszelgeteseink lesznek vagy megkimeljuk egymast.

Felajanlottam hogy hanyagolhatjuk is a temat.

2021. ápr. 10. 00:48
 30/45 A kérdező kommentje:

Ő ezzel a tibeti elvvel csak a sebeit nyalogatja. Elzarkozik attol hogy önfeledten megeljen bármit.

Exhatások. Csalodas.serules. zarkozottsag.


Ami viszont hatalmas elve hogy exek nem kavarhatnak be semmilyen szinten.


Most nem tudom erre ir e majd még hogy önmagának mond ellent.


Lehet csak holnap.

Igazabol irritalo nekem ill fáj ilyenekrol beszelni. Mert olyan mintha egyedul harcolnék csak értünk ő meg háritana

2021. ápr. 10. 00:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!