Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bizonytalan vagyok és ezért mindig en vagyok a hibás, ahelyett, hogy megalapozná a bizalmam, mert szerinte alap kellene, hogy legyen, abbol mi lesz igy?

Figyelt kérdés

Eleve szakitással fenyegetőzik arra hivatkozva hogy nem birja hogy mindent tulkombinálok.

Mikozben alapot sem ad arra hogy ne legyek bizonytalan, ne kombináljak. Hanem alapnak venné azt, hogy en teljesen stabilan legyek a kapcsolatban es ne legyek bizonytalan ne kelljen arrol "győzködnie" hogy szeret, hanem magamtol higgyem en ezt.


Mindezt ugy amit fentebb irtam hogy de azert beszúr olyanokat hogy különben nem illünk össze. Mert ő ezeket támadásnak veszi mintha azt mondanám ő a sz.r, es nem erti hogy amiért szakitassal zsarol az plane nem fog nekem bizalmat alapozni.



2021. ápr. 10. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből bizony szakítás lesz.
2021. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt tovább húzni, engedjétek el.
2021. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van. Senki nem akarna ilyennel lenni együtt aki egyfolytában bizalmatlan az ilyen dolgot magadban kell intézned nem mástól könyörögnöd, hogy ő tegyen érte. 27N
2021. ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Ennek annyi. Egészséges kapcsolatban nem fenyegetőzünk szakítással. Onnantól egy hullámvasúton ülsz, 0 bizalommal.
2021. ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De miért fenyegetőzésekkel akarja elérni hogy bizzak
2021. ápr. 10. 10:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennyi telik tőle. Nem szeret, pont nem érdekli, hogy te bízol - e benne. Az sem, hogy vagy-e neki, vagy sem. Neki így kényelmes, de ha szakítotok, az sem fogja érdekelni. Dobd ki, legyen némi önbecsülésed.
2021. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem azt akarja vele elérni. Hanem azt, hogy ne nyaggasd. Felnőttek vagytok komolyan?
2021. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Adott okot arra, hogy ne bízz benne?

Szerintem is az az alap, hogy bízol, aztán, ha valamit észreveszel, ami gyanús, akkor megtörhet a bizalom. De úgy neki menni, hogy eleve minden fűszál alá beles az ember és még a szellőre is féltékeny....

Nem tudom te mennyire tolod túl, mert gyakorlatilag semmit nem írtál. Se azt, te mit teszel, ami kiveri a párodnál a biztosítékot, se azt, miért vagy bizalmatlan.

De összességében a féltékenység, kutakodás, gyanusítgatás, főleg alaptalanul, természetes, hogy megingatja a másikban a kapcsolatba vetett hitét. Nem azt akarja elérni, hogy bízz benne, hanem, hogy hagyd a fölösleges hisztit, amivel rombolod a kapcsolatot.

2021. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8 laza kapcsolatban vagyunk eleve. Ami már önmgában bőven elég nekem ahhoz hogy ne bízzak meg komolyan.


De ő elvárná azt viszont, hogy komolyan vegyem őt (azaz ne épitgessek ki mellette más kapcsolatokat). Ugy a nagy semmire azt varja hogy majd en alapbol bizzam benne.

Én meg ugye nem ertem ha eleve ez nem is komoly kapcsolat es egy szoval nem mondja hogy komolyat akarna(!)akkor miert várja el tolem hogy en ugy álljak hozzá hogy komolyba át akarnám ezt vinni.


Nem tudom ertheto e.


De a lényeg: ő azt mondja amiert nem veszem őt komolyan igy nem tud ő sem engem eleve. Azaz igy nem akatna komolyat tolem. Nos de én mire fel vegyem őt komolyan, olyat aki nem is akar tőlem komolyat. Egyszer sem mondta hogy figyelj en szeretném ha több lenne köztünk es szeretném ha ugy állnál hozzá hogy lehessen is.

2021. ápr. 10. 15:20
 10/10 A kérdező kommentje:

Es olyanokat vág hozzám hogy en azt gondolom rola bogy nem alkalmas komoly kapcsolatra úgy, hogy egyetlen egyszer sem mondott még soha olyat hogy komolyat szeretne tolem!

Sot amikor rakerdezek, csendben van!

2021. ápr. 10. 15:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!