Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felvenném a kapcsolatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvenném a kapcsolatot egy fiúbarátommal, akivel régen volt köztünk valami, de nem szeretném a barátom miatt. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mielőtt még bármibe is belekezdenék, most leszögezném, hogy NEM azért szeretnék újra beszélni és találkozni vele, soha nem csalnám meg a barátomat, se vele, se senki mással, nagyon szeretem őt.


A másik fiúval nem régóta és nem sokáig voltunk barátok, viszont én mégis a legjobb fiúbarátomnak tartottam őt, és ő is nagyon jó barátjának engem. Kicsit több, mint egy évig voltunk barátok, de akkor nagyon közel álltunk egymáshoz, mindent meg tudtunk beszélni, ő volt az a személy, aki a legtöbbet tudott rólam, és életem egyik legrosszabb időszakát éltem akkor, teljesen komolyan mondom, hogy ha ő nem lett volna, akkor már én sem. Tényleg mindig meghallgatott, segített, rengeteget lelkiztünk. De ez fordítva is így volt, természetesen én is ugyanúgy meghallgattam az ő problémáit és próbáltam segíteni neki. Meg sokat hülyültünk, nevettünk is együtt (már amikor én tudtam). Az a bibi az egészben, hogy párszor lefeküdtünk. De nem sokszor és nem minden alkalommal, nagyon sokszor volt, hogy találkoztunk, és csak órákon keresztül beszélgettünk, és semmi más nem volt. Soha nem éreztem barátságnál többet iránta, és ő se irántam. Viszont barátként nagyon nagyon szerettem, és nagyon hiányzik.


Kb 5 hónapja nem beszélünk, azóta, hogy összejöttünk párommal. Nem tudom, hogy miért nem, nyilván mindketten hibásak vagyunk ebben, szerintem ő azért nem írt nekem, mert nem akart bekavarni a kapcsolatunkba. De nem tudom, ez csak egy tipp.

Nekem nagyon hiányzik a barátsága, és szívem szerint felkeresném, de mivel párszor lefeküdtünk, úgy érzem, hogy nem lenne tisztességes a barátommal szemben, még ha most nyilván nem is lenne semmi soha többet. Egyébként ő tud róla, tudja, hogy mennyire jó barátok voltunk, és azt is, hogy néha volt egy-két más dolog is.



2021. ápr. 11. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"de mivel párszor lefeküdtünk, úgy érzem, hogy nem lenne tisztességes a barátommal szemben"


Pontosan. End of story.

2021. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az a baj testileg vonzódtok egymáshoz.. Így ezt nem kellene, ha valami hiányzik a barátodból akkor ne más fiúban keresd.
2021. ápr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Annyira nem vonzódok én hozzá (mármint a fiúbarátomhoz), akkor minden alkalommal lett volna szex. Elsőnek részegen történt meg, aztán gondolom azért követte még pár alkalom, mert jó volt. De emberek vagyunk, nem állatok, mindenféle extra erőfeszítés nélkül vissza tudom fogni magamat, 1000%-ig biztosra kijelenthetem, hogy nem fogom megcsalni a barátomat. Se vele, se mással, se most, se később.

Nem hiányzik belőle semmi, én amióta összejöttünk, azóta nagyon szerencsésnek tartom magamat, mert nem gondoltam volna, hogy létezik ilyen ember, mint ő, akivel ennyire összepasszolunk minden téren. Eszemben sincs más fiúban keresni, nincs is mit. A legjobb barátom hiányzik.

2021. ápr. 11. 23:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen bonyolítanád az életed ha felkeresnéd. Engedd el.
2021. ápr. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az van hogy az ilyen barátság parkapcsolat mellé nem fér bele. Akkor sem, ha nem feküdnél le vele, és akkor sem, ha nem feküdtél volna le vele soha. A párkapcsolat nem csak testi, de lelki intimitást is jelent. Mit szólnál, ha a barátod életében lenne egy ilyen belsőséges jó barátnő, temelletted. Nem zavarna?
2021. ápr. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia, figyelj, hasonló dologra szántam el én is magam, csak én fiu vagyok. Volt egy régi lány barátom az egyetemen, de csak 1 évig volt ott, aztán elment másik egyetemre. De tartottuk folyamatosan a kapcsolatot még hosszú évekig. Igaz, mi nem feküdtünk le, de más intim dolgok voltak.

Aztán ahogy mindkettőnk párra talált, és messszebb is költöztünk egymástól, szép lassan elmaradtak a beszélgetések, találkozók. Eltelt vagy 6-8 év és egyszer újra felkerestem. Nagyon örült neki. Igaz, már kevesebbet, de azért tartjuk a kapcsolatot. Ő egy barát, olyan, mint más jó barát, akikkel más dolgokat is meg lehet beszélni, mint a párunkkal. Sztem lelkileg pont ezért ne okozzon ez problémát, hiszen te sem tudsz mindent megbeszélni pároddal, vagy jól jön, ha egy problémáról több véleményt is meghallgatsz. Felnőttek vagytok, tudjátok ti kezelni a múltat megfelelően.

2021. ápr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én régen szerelmes voltam egy edzőtársamba. Idősebb és komolyabb volt nálam, de jóban voltunk, sokat beszélgettünk. Sosem volt köztünk semmi. Ennek már 6 éve. De 2 éve írt, mert eszébe jutottam valamiről, és abból emailezés lett, olyan kifejtett leveleket írtunk. Bármiről tudtunk levelezni, imádtam. Aztán megszakadt egyszer és nem tudtuk felvenni a fonalat. De az elmúlt évben, írtam neki megint, és pár hónapja órát vissza, kérte hogy még írjak, és ő is fog, csak kicsit besűrűsödött a munkája. De azóta már van párom, és együtt is élünk.

És hiába tudom hogy nem lesz köztünk semmi, megszólalt a lelkiismeretem. És nem ok nélkül szólalt meg, azt gondolom. Mindenesetre, ha már megszólalt, hallgatok rá.

2021. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7# vagyok. Én arra szoktam gondolni, hogy hogy esne fordított helyzetben. Ez alapján döntök és cselekszem.
2021. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem az a kérdés hogy te vissza tudod magad fogni, ha nem az a srác nem barátként néz rád ha nem egy volt dugó társként, ha én lennék a barátod repítenélek ki mint a fenét ha makacskodnál .
2021. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!