Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viszonyuljak az alkohol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljak az alkoholista páromhoz, amíg le nem kerül rehabra?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó helyre írom e a kérdést. A párom alkoholista, vannak gondjai a drogokkal is. Alapvetően már szakítani akartam, viszont azt mondta elmegy rehabilitációra (a bentlakásos), utána pedig minden rendbe jön. Ez a folyamat már el van indulva, nyilván lasabb most a járvány miatt, de kb ezt a hónapot kell csak kibírni.


Ami viszont már elviselhetetlen nekem, hogy ha iszik, mert nyilván iszik, nem lehet vele beszélni, mindent támadásnak vesz. Próbálom lenyelni a dolgokat, de nagyon nehéz, ilyenkor utálok vele lenni.. Nem tudom, hogy lehetne ezt kibírni, mit kellene csinálnom, vagy épp mit nem, amíg be nem kerül az intézetbe. Közös albink van, elköltözni nem tudok, programokat nem tudok csinálni mert semmi sincs nyitva, hogy legalább ne itthon legyek.


Azt nyilván nem várhatom el, hogy ne igyon, mert ez nem így működik. Viszont, akkor mégis hogy áljak hozzá?


Ilyenkor mindíg azt érzem, hogy húznék a francba. Viszont bennem van az, hogy magától akar meggyógyulni, így ennek lehet esélye. Persze én megmondtam neki, hogy kijön, az első pohárig vagyok vele.


Nem tudom őszintén szólva, hogy mit várok, de legalább kiírom magamból a dolgot.


2021. ápr. 12. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem elvonó kérdése, rohadtul elvárhatod most is, hogy ne igyon! Nem a kezelés, hanem az elhatározás tud segíteni, ami ezek szerint nincs meg. Költözz, és felejtsd el.
2021. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy miért pazarlod az életed egy ilyenre? Azokat a heteket, hónapokat, éveket nem adja neked vissza senki...
2021. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én alkeszom akkor tette be a kaput amikor kilopta a pénzem a pénztárcámból és amikor hazamentem a hányadékában feküdt, bepisilva, szarva.. na az már sok volt.. kutyanehéz volt eljönni, de sikerűlt..
2021. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aztán azt hinné az ember az az alkesz aki naponta 3 sört meg iszik.. az még józan ember ezekhez képest ! :D
2021. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Azt nyilván nem várhatom el, hogy ne igyon"



Meg a vegen kiszaradna szegeny :(



36F incel

2021. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Közös albink van, elköltözni nem tudok"

Na vajon mért nem?

2021. ápr. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mentális betegségek kategória.
2021. ápr. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyne tudnál elköltözni...lehetne egy normális lany lakótársad, százezrek laknak így akár 30 felett is, hogy nem tudnak egy egész lakást kifizetni. Kényelmetlen? Lehet. Kompromisszumos? Igen. De legalább nyugalmad lesz és összeszedheted magad. Ne válassz már magad mellé alkoholistát társnak, ha egy kicsit is tiszteled magad. Nekem még alkalmi szexre se kéne egy ilyen, undorító az összes. Nem hogy még tönkretegyem miatta az életem.
2021. ápr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem tolerálnám a kifogásgyárát, hanem már rég nem élnék vele.


Persze, elmegy elvonóra, ok, és honnan tudod, hogy az majd segít???


Ismerősöm is volt... 5x? kb. Kijött, tiszta volt kb egy hétig, aztán piált tovább.

Most úgy tűnik, végre nem iszik, de már senki nem hiszi el neki.

2021. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!