Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan veletek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan veletek, hogy a baráti barátotok/barátnőtök párja rátok mozdult? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Nyilván szex lett. 20/l
2021. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer igen. Bár nagyon csinos volt és vonzódtam is hozzá, eltávolítottam magam tőle. Nem azért mert én a becsületesség mintaképe vagyok, hanem mert ha lett volna valami, akkor a barát sose bocsátott volna meg és azt nem akartam.
2021. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké, de a következmények mik lettek úgy értettem.
2021. ápr. 16. 10:03
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Semmi, minden ment tovább a régi kerékvágásban.
2021. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Volt, egy bulin csatak részegen nekiállt először csak verbálisan udvarolni (nem voltam rá vevő) aztán megpróbált fogdosni.. Én erre mindenki előtt behúztam neki egy akkorát, amekkorát csak tudtam az alig 50 kilómmal és utána hazakísértem a barátnőmet aki egyébként mindent látott. Nem értettem amikor még utána együtt maradt ezzel a féreggel, később szerencsére megött az esze és kidobta.
2021. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
#5 Most lejatszódott a fejemben az, ha ez fordítva történik. Ha egy férfihoz odamegy a haverjának a barátnője részegen, le akarja smárolni, erre a faszi bever neki egy állast. Ha ezt egy férfi írta volna le ide, akkor ő lenne a legutolsó söpredék ezen a Földön. De így, hogy te nő vagy "Nagyon jól tetted!", "Ez az csajszi, nagyon jó vagy!". Csak hogy tudd, azzal, hogy bevertél a csókának egyet, nem lettél jobb, egy erőszakos idegbeteg vagy, te se vagy különb, mint a barátnőd volt pasija.
2021. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 5ös vagyok, pontosan tudom, hogy nem vagyok jobb, nem azért írtam, mert annyira büszke lennék rá, de ez történt és kész. 18 éves voltam, a pasi majdnem 10 évvel idősebb és kétszer nagyobb nálam, baromi erőszakos kezdett lenni és így oldottam meg. Nem tudok életem során még egy olyan alkalmat felidézni amikor ehhez folyamodtam volna, szóval az idegbeteg pont nem állja meg a helyét. Amúgy ha ennyire sajnálod azt azért még elmondom, hogy nem okoztam benne nagy kárt, mindig is puhány voltam fizikailag :D Ettől függetlenül nem bánom és nem is sajnálom azt a férget, történtek később még olyan dolgok amiért úgy gondolom megérdemelt volna ennél többet is.
2021. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom, én csupán azt mondom, hogy lett volna ennél jobb megoldás is. Nem sajnálom egyáltalán azt az embert, nem is ismerem. Ahogyan téged sem.
2021. ápr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 Még szerencse. Szerintem is a legtöbbször van jobb megoldás, néha viszont ember legyen a talpán ha képes normálisan gondolkodni minden hirtelen helyzetben amibe belekerül. Amúgy meg úgy gondolom, hogy ha én viselkedtem volna úgy, mint az a pasi, akkor én is megérdemeltem volna, hogy valaki jól pofán vágjon.
2021. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!