Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan kapcsolatod ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod ahol csak érezted hogy nem megy együtt tovább?

Figyelt kérdés
Pontosan nem tudtad megfogalmazni miért, csak belul érezted hogy nem megy tovább...
2021. ápr. 16. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Volt. Először úgy voltam vele, á, nem foglalkozok vele, mert nem volt semmiféle logikus magyarázat. Látszatra minden rendben volt, de valami mégsem. Sajnos jó volt a megérzés, és vége is lett. Meg lehet érezni a vég kezdetét...
2021. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, volt. Viszont, megtudtam fogalmazni, hogy mi a probléma.
2021. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de később már meg tudtam fogalmazni. Sőt, a szakítás után minden egyértelművé vált, még az is, ami előtte nem. Rosszabb volt a kapcsolat, mint hittem volna.
2021. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, éreztem, hogy nem leszünk már sokáig együtt.
2021. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, a klasszikus "nem rossz, de a jó nem ilyen" érzés. Kamaszkori szerelemnek jó volt, de nem lett volna boldog jövőnk együtt. Bár akkor nem így tűnt, a legjobb megoldás az volt, hogy szakítottam az illetővel.
2021. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 moozygoo ***** válasza:
100%

Igen, szakítottam is a lánnyal.

Tudom hogy utána nagyon szar volt neki addig a kb. 1-2 napig amíg ki nem heverte, de utána összejött egy sráccal akivel már össze is költöztek.

Szóval jobb az ilyet befejezni minél előbb, ha még most is húznám lehet nem találkozott volna élete szerelmével.

2021. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!