Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyat akar és a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyat akar és a saját képére szeretne ez miatt formálni. Itt a vége a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Idősebb férfiről van szó.

Direkt tetszett benne az, hogy lazán vesz, "könnyű" kapcsolat van csak vele, meg eleve úgy is ismerkedtem,(hogy csak úgy legyen egy férfi is az életemben, kvázi szexre).

De kialakultak érzelmek részünkről, ami önmagában nem is lenne baj.

Csak így meg a kapcsolat fejlődése, továbblépés(magasabb szintre) került témába, de egészen a terhességi "magaslatokba"


Neki sokminden lenne ehhez fontos(nő anyagi státusza, háziasság, stb)


Es amiért én nem akarok miatta változni meg elkezdeni főzöcskézni rá meg kiadni az anyagi helyzetem stb stb, ezek miatt van benne rám egyfajta "orrolás", vagy nem is tudom minek nevezzem.


Így elbizonytalanodtam abban hogy meddig lesz akkor ez (a laza kapcsolatunk)működőképes.

Meg nem is értem miert erőlteti ezeket egy "idősebb"ffi. Szerintem nem gondolkozik "józanul".


Így én úgy érzem, hogy ha nem felelek meg neki komolyra, ki fog dobni. Szoval az egész fentiek miatt, attól félek, hogy szakitani kell. Igy kezdek folyamat félelemben lenni mellette, attol, hogy mikor dob ki.


Azaz kezd minden elromlani. Pedig szeretem őt nagyon, de en nem birok már elvárásokban élni, azaz amikor egy férfinek kell ugrálni. Ilyen szintű kötöttségre én képtelen vagyok. Kizárolag olyan srácokkal lennék képes komoly kapcsolatra akik olyan lazán élnek mint én. Nem számít semmi, akkor főzunk/takaritunk/dolgozunk amikor akarunk, de egész életemben eddig csak 2 olyan barátom volt csak(bűnözők..), akikkel habzsolhattam az életet.


Az összes többi(meg ugy az átlag emberiség) ilyen, hogy ejszaka aludni kell, reggel koran kelni meg ez a rendszer, munka haztartas aztan meg gyerek. Nekem más életem van én ebbe képtelen vagyok beilleszkedni, max ideig óráig.


És ő meg akar változtatni és komolyabbat akar :( idős létére!



#idős férfi, családalapítás
2021. ápr. 17. 09:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Maradj a bűnözőknél.
2021. ápr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Ja és nem első eset, hogy olyan férfiakat vonzok be akik eleinte nem, de mellettem elkezdenek gyereket akarni. És felelős anyává akarnak formálni. Ezért is örültem annak hogy végre egy idősebb férfi aki csak szexet akar. Erre..

Miért van ez???

2021. ápr. 17. 09:04
 3/34 A kérdező kommentje:
1# nem az lenne a szándékom. Gondoltam ez egyértelmű pedig anelkul is hogy leírnam.
2021. ápr. 17. 09:05
 4/34 anonim ***** válasza:
53%
Te sosem leszel felelősségteljes, sem anyaként(tényleg ne szülj), sem nőként. Defektes vagy. Erre majd rájön ez a vén pasi is.
2021. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Egyik exemmel ezert isbszakitottunk. Utanam össze is jott egy tenyeres talpas mangalocaval aki sut főz szül takarit.


És ezert is tartok attol hogy őt is elveszitem igy! Én szerelmes vagyok.

2021. ápr. 17. 09:10
 6/34 A kérdező kommentje:
Mi a fr.ncnak kell szülni mindenkinek?? Miért nem lehet siman csak élni?
2021. ápr. 17. 09:11
 7/34 anonim ***** válasza:
Keress olyat, aki nem akar gyereket. Rengeteg van belőlük. Most nem jó ember mellett vagy. Ő gyereket akar, te nem. Mindketten formálni akarjátok a másikat a saját elvárásaitok alapján. Ez így nem fog működni hosszútávon.
2021. ápr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

De minek akar gyereket egy idős férfi eleve?

Es ha találok olyat aki nem akar erre annak is mellettem jut eszébe hogy de már meg mégis?? Mert en ugy erzem most is ilyenben vagyok.


Az meg 4#, hogy ki deffektes ki nem, nézőpont kérdése. Pl napi 12 orázni 150 200 ezerért egy ÉLETEN át, na többek között nekem ez a deffektes. És ilyenek és hasonlok sorra alapítják a családot. Nekem teljesen más a normám.

2021. ápr. 17. 09:23
 9/34 anonim ***** válasza:
50%

"De minek akar gyereket egy idős férfi eleve?"

Talán mert nincs neki? 🤔


"Es ha találok olyat aki nem akar erre annak is mellettem jut eszébe hogy de már meg mégis?? Mert en ugy erzem most is ilyenben vagyok."

Akkor továbblépsz, vagy élsz egyedül, ha olyan "naccerű" nő vagy, hogy mindenki fel akar csinálni.

A bűnözőkkel hetyegők meg defektesek, ugyanúgy ahogyan a semmire szülők.

2021. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Hagyd.

Nem kötelező házasodni, háztartást vezetni, szülni.


A helyedben leülnék a párommal, és elmondanám, hogy mit nem fogok SOHA csinálni, és megkérdezném, hogy akar-e ő így velem lenni. (Ha esetleg azt mondaná hogy akar, aztán mégis piszkálna, kiraknám.)


Ahogy elnézem, neked a szexkapcsolat való, sémi több. És ez így teljesen rendjén van, nem akarhat mindenki családot. Én magam sem szeretnék se férjhez menni, se szülni, stb. Nem azért mert olyan izgalmas a napirendem (igazi nyuggerlélek vagyok) hanem azért mert egyszerűen rosszul vagyok ha rágondolok.

23N

2021. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!