Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek kevésbé betegese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kevésbé betegesen féltékeny?

Figyelt kérdés
Folyamatosan ellenőrizgetem, nézem mikor van fent...nem velem beszél akkor mégis kivel, ha elérhető? és ilyen hasonló dolgok.Rettentően zavar és utálom magam ez miatt, de aki hasonló tulajdonsággal bír az tudja, hogy ez belülről jön, ha akarod ha nem. Gondolkodtam,hogy ez talán önbizalom hiányból fakad, de ezt kizártam mert magammal teljes mértékben megvagyok elégedve és úgy érzem mindent megtudok neki adni. Mi segíthet rajtam?
2021. ápr. 20. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ismerem ezt az érzést, én nem vagyok féltékeny típus, de volt egy kapcsolatom amiben ilyet ilyet éltem át. nagyon rossz. mondjuk az a kapcsolatom rettenetesen toxikus volt, nem tudom nálatok mi a helyzet. de lehet több figyelmet igényelsz, többet beszélgetnél ? vagy játszmázás van, óránként ír vissza? mert akkor hasonló viselkedést vált ki.
2021. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hu ezzel sugosen allj le, en ezzel tettem tonkre az utobbi 2 kapcsolatomat 😒

Nekem az segitett, h kiszedtem azt,h elerheto allapot mutatasa es igy nem latom, h a masik mikor van fent.

Igaz kapcsolat alatt meg nem tudtam tesztelni ezt a modszert, csak a szakitas utan. Eddig bevalt igy.

2021. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Nekem az segített hogy egyszer leültem a barátommal, és elmondtam neki hogy amikor fent van és nem válaszol nekem, az rosszul esik.

Azt javasoltam, hogy mutassa meg a messengerét (de ne kényszerítsd!!) de nem úgy hogy én egyedül nézegettem, hanem együtt. Ha esetleg valakit nem ismertem (mondjuk egy lányt) akkor igyekeztem nem kiakadni, hanem szépen megkérdeztem, honnan ismeri (ezek általában munkatársak, esetleg nem ismert 3. unokatesók :D)

Ezek után megnyugodtam, és azóta nem kattogok ezen. Persze ez csak úgy működik, ha te is hajlandó vagy megmutatni neki a sajátod.

2021. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igazinal nem leszel féltékeny, tudod, hogy nem csalna meg senkivel.
2021. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!