Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az olyan srácok akik féltik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan srácok akik féltik a pénzüket komoly kapcsolatban a másiktól, azok valojában nem szeretik a párjukat?

Figyelt kérdés

Nem a pénzre hajtok. Nem félreértendő.


Exem munkanélküli volt mikor összejöttünk, én találtam neki állást, ott sikeresen fellépcsőzött vezetői szintre, magas lett a fizuja és azt kezdte hozzám vágni hogy aranyásó lennék.

Ez elott pedig ki akartam menni kulfoldre hogy nálam is legyen nagyobb osszeg mert felesben akartunk házat venni de nem engedett, azt mondta a várhato terhesseg miatt nekem itthon legyen inkabb bejelentett állásom(nem sokat keresek dipkomaval, sőt keveset) es ő megy ki. Haza is hozott pár milliot.


Teljesen "bekapzsult"

Elszállt magátol es engem elkezdett lehordani egy szerencsétlennek majd kidobott. A részéből uj kocsit vett es hajot. Es hirtelen uj nő is kellett.


Semmi nem lett a terveinkből.


Erre pechemre a következő páromrol meg kiderult hogy ő meg egyenesen gazdag is :(, es hawai-on nyaralgat stb és az exe miatt (aki mellett mindig mindent ő fizetett),soha senkinek nem akar fizetni semmit, de egy fagyira sem hivott meg soha.

Külön tervezi a nyaralásokat. Azaz magával sem akar vinni költséges helyekre, de mindenhova tervezi menni Dubai es hasonlok.


Tényleg nem a pénz számít meg a nyaralások.

Csak ki tudja, ilyen utakon nyaralásokon a haverjaival, megcsalna e..ez csak ugy pluszban bennem van az mellett, ami a kérdésem lenne, hogy komolyan nem tudom hogy az ilyen pénzesebb srácok tudnak egyáltalán szeretni? Vagy csak a pénzüket szeretik valojában?


És azért megy döcögősen az is hogy együtt éljünk mert en nem tudok kajára heti 20 30 ezreket költeni, mert ő elvárná a normális étkezést főzést, es ezt is utálta az exében hogy mindig neki kell állnia ezeket.


Mindeközben én itt vagyok "szomoru szerelmesen", hogy ugy néz ki a pénz miatt nincs semmi jövőnk egyutt? Ha csak belegondolok abba mi lenne ha pláne gyerek miatt gyeden is lennék..ez a fajta "önzőség"egyszeruen ellehetetleníti a komoly kapcsolatot vele.


Szeretik az ilyenek a párjukat egyáltalán? Vagy én vagyok csak rozsaszin szemüvegben hogy nem látom hogy csak "használgatnak" valojában?



#anyagi különbségek, szerelem
2021. ápr. 21. 06:00
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
14%

Igen, a férfiak védik a pénzüket mert a nők általában visszaélnek ezzel, teljesen érthető a dolog.


Nyilván olyan férfit keress aki egy szinten van veled és hajlandó felesben csinálni a dolgokat.

2021. ápr. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Es olyan mintha mind rajtam akarna bosszut állni más nők miatt, vagy nem tudom.

Menjek nyugodtan nyaralni a bnőimmel a Balcsira amig ő Dubai ozik és hasonlok.

De ez nekik a komoly kapcsolat?


Én sajnos szerelmes vagyok. Én megoldásokat keresek.


Abban az esetben tudnám valahogy lezárni magamban, hogy tudom azt hogy az ilyen nem is szeret egyáltalán. De azt mondja szeret és gyereket is szeretne..azaz erősen köt magához. Féltékeny is elég erősen. Udvarol is kedveskedik is.

Miközben már egy összeköltözés is feladja a leckét eleg keményen vele

2021. ápr. 21. 06:13
 3/40 A kérdező kommentje:

Keressek mast. Ez is olyan, hogyha es találok valami atlagkeresetut es az agyon csal es kihasznál? Meg inkorrekt? Meg komolyan se vesz?

Vagy irok jobbat. Es ha a kovetkezorol is kiderul kesobb vagy karriert epot mellettem es minimum dupla tripla annyit fog keresni mint amikor megismertem??

2021. ápr. 21. 06:16
 4/40 anonim ***** válasza:
92%

Hú, itt komoly gondok vannak nálad is és nála is. Őt már kihasználták, ettől fél,hogy ujra odajut. Te meg rávetíted a saját félelmeid. Miért csalna meg? Hogyha azt mondja veled tervez hosszú távon.

Egyszerüen ülj le vele,hogy itt húzzunk egy vonalat és beszéljük meg,hogy van e közös jövőnk. Én főzök szivesen,ha segítesz anyagilag,de én csak 245ezret keresek, egyedül nem birom!

Hogyha közös jövőt akarsz akkor meg kell bízz bennem!

2021. ápr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
29%

Nem passzoltok össze, ennyi. Azt se várhatod el hogy ingyen utaztassa a popódat százezrekért, de ő se tőled hogy kevés fizuból dubaiba utazgass.


Egyébként ne aggódj, ha lesz is gyerek vagy házasság, biztos hogy lesz házassági szerződés hogy ne kapd meg a fele vagyonát, amivel egyet is értek.


Üdv a szép új világban ahol a férfiaknak muszáj ennyire tudatosnak lenniük.

2021. ápr. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
82%

A férjem, már akkor is ketszer annyit keresett fele annyi munkaval, mint amikor megismert, emiatt persze más szinvonalon is élt..mashová járt nyaralni, szórakozni.....de soha eszébe nem jutott tőlem egy forintot sem kérni a nyaralásokra, randikon is mindent ő fizetett. (mondjuk az alap) később pedig nyilván én költöztem az ő házába, es nem ő az én masfél szobas lakasomba. (Nem, nem rakta alám senki, megdolgoztam érte)

Dobd ki ezt a csávot. Gyorsan. És keress egy normálisat.

2021. ápr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
92%

"mert ő elvárná a normális étkezést főzést, es ezt is utálta az exében "

Ez pont elég ahhoz, hogy már múlt hónapban kibsszam az ajtón. Ha zabálni akar hetente ennyiért, akkor fizesse meg, vagy keressen egy balek gazdag nőt, aki a lába között lógó büdös fszáért eltartja a kis pcsöt. Mit is eszel ezen a defektes lelkisérült fazonon?

2021. ápr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
89%

Ezek nagyon szélsőséges esetek. Munkanélküliként kezdtétek, később meg téged nevez aranyásónak. A másik meg Hawaira megy nyaralni, de egy fagyira nem hív meg.


Keress egy normális embert helyettük!

2021. ápr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
86%
kamu?
2021. ápr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
43%

Nem a jövedelem fogja meghatározni, hogy meg fognak-e csalni, ez butaság.

A pasidnak igen komoly bizalmi gondjai vannak, vagy dolgozik rajtuk segítséggel, vagy előbb utóbb talál valami "bizonyítékot" arra, hogy benned se bízhat.

Ha nem tudjátok megbeszélni ezeket az alapvető dolgokat, mégis mit vársz?

Én máshogy eszek, mint a párom, ő rendel magának, én főzök magamnak, gond letudva. Ha elvár egy bizonyos szintű étkezést, ami neked nem megfelelő, oldja meg magának.

A nyaralásról: Ha ő világot akar látni és erre nem akar befizetni téged is, az oké lehet, de ez nem azt jelenti, hogy akkor együtt már nem lehet nyaralni. Menjen Párizsba egyedül vagy haverokkal, ha akar, de akkor szervezzetek közös Tihanyt is. Vagy derogál neki a barátnőjével belföldön pihenni? Na az már viszont szakító ok.

2021. ápr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!