Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar újra és újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar újra és újra visszatérni az ex barátnőm az életembe?

Figyelt kérdés

Együtt voltam ezzel a lánnyal kb. 4-5 hónapot, aztán eléggé feszkós volt az életünk, ami kihatott a párkapcsolatunkra és egyszer csak vége lett a dolognak. Utána nem beszéltünk 2-3 hónapig és egy nap újra megkeresett, hogy találkozzunk és "javítsuk meg" a dolgot. Belementem, jól éreztük magunkat és megint futott nagyjából 2 hónapig a dolog. Utána az első konfliktusnál lelépett és véget vetett a dolognak.


Természetesen egy kis idővel utána megint megkeresett hogy találkozzunk, aztán megint nem lett semmi konkrét a dologból. Ezt azóta megint eljátszotta 1-2-szer és nem értem ezt miért csinálja. Én kész vagyok teljesen továbblépni és elvágni a viszonyt végleg, de valamilyen szinten ez a se veled se nélküled küzdelem kicsit erősíti is bennem az érzelmeket, mivel tetszik hogy küzdeni kell érte.


Viszont nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán van-e értelme küzdeni.


26F 23L


2021. ápr. 21. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme küzdeni, ő is pont azért keres meg, mert tetszik neki, hogy dróton rángathat, bármikor vevő vagy a "folytatásra", közben meg lehet, hogy ő már az elején sem gondolja komolyan.

A másik opció, hogy a kis nehézségek kiborítják, úgy érzi hogy neki nélküled, aztán 1-2 hónap alatt kiheveri a dolgot és elhiteti magával, hogy legközelebb más lesz.


Egyik se szerencsés helyzet, zárd le végleg ezt az ismeretséget.

2021. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem eleg kreativ a tarskereseshez, ezert a bevalt regihez fordul, ha egyedul van.

Ezert jo a tarskereso.

2021. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na én ugyanígy jártam 6 hónap alatt 5 szakítás. Most is próbált közeledni de elküldtem a fenébe hogy szórakozz mással
2021. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!