Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont mellettem jut eszèbe hogy ő mèg élni akar?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel pár hónapja járunk.

A szakitása óta, azaz évek óta nem volt sehol nyaralni, nemigen bandázik, idősebb ffi, azaz elvolt a meloval a szurke hétkoznapokban meg tv otthon.


Összejöttunk. Eleinte nem tudtam rola hogy ő kicsit introvertebb igy siman kerdezgettem olyanokrol milyen a nyara ez evben tervez e valamit, haverok, osszejoveteleken van e amikor nincs velem, vagy mit csinál.


Erre kozli hogy kimegy valami szigetre majď haverjahoz nyaralni mire en féltékeny is lettem valahol(egzotik sziget..egzotik nők..), de azt mondta nem nőzni menne, es jön a többi is hogy programokat akar magának szervezni meg felállni a tv mellől, azaz élni.


De mindez ezek az onallo programok(engem sehova nem hiv mert drága dolgok),miert nem akkor jutottak eszébe éveken át mig nem volt nője?

Most hogy velem kialakult benne egy szerelem, vagy energiaplusz vagy nem tudom mi, a sajat bnője mellett jut eszébe az, hogy ő még élni akar meg világot látni, es folyamat utazgatásokat tervez nelkulem (en nem tudnam ezeket fizetni ő meg nem akarja nekem fizetni igy kulon utazgat majd)


Aki még ki akarja élni magát annak miért egy komoly kapcsolatban vagy miert egy bnő mellett jut eszébe??

Es elotte éveken at(!)nyugodtan "megállapodottan"élt.

Jövök en erre hirtelen neki utazgatnia kell meg haverok meg minden.



2021. ápr. 22. 06:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:

Az exével a szakítás után éveken át csak a tv volt meg introvert elete joforman. 7 even át.


Ahogy velem meg kialakult a szerelem stb, hirtelen meg ugy etzi hogy nem élte ki magát, be van sózva, regi cimborakkal vesz fel kapcsolatot, mehetnékje van mindenhova!!!

2021. ápr. 22. 06:33
 2/63 anonim ***** válasza:
30%
Ne hisztizzél már. Ilyen önző nőt sem láttam még...
2021. ápr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:

Hulye vagy e


Nem önző vagyok, hanem lassan gőzöm nincs arrol hogy komoly kapcsolatban vagyok e, vagy csak az egyik r.banca! Hogy ki vagyok en a tortenetben! Mert utkozben majd felszed mást hol itt hol ott, meg szexbàrba fog maszkalni stb talán amiket tagad.


Ugy hogy eddig komoly ferfinek hittem akivel.komolyat is lehetne tervezni! De hirtelen mellettem meg egy ffi pr.stivá akar válni ugy nez ki. Haverok "bulik"stb

2021. ápr. 22. 06:40
 4/63 A kérdező kommentje:
Ja meg hirtelen uj tetko kell. Á, 7 évig ez se jutott eszébe.
2021. ápr. 22. 06:41
 5/63 anonim ***** válasza:
20%
Betegesen féltékeny vagy. Keress fel egy orvost.
2021. ápr. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd ott, ennyi.
2021. ápr. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
75%
Felpörgött melletted:) A nyaralás csak azért kell, hogy kipihenje magát:) meg téged:) Érthető, nem? :)
2021. ápr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

Nem vagyok betegesen féltékeny.


Legyszives aki erti olyan írjon már.


Van egy nyugodt életvitelű ember. Egymasba szerettek. Családalapitáson gondolkodva is stb


Csak epp ő elkezd kifordulni magábol es hirtelen neki élnie kell.


Ugy hogy elottem 7 évig is kielhette volna magát. Azaz mindez MELLETTEM jut eszebe

Hogy neki mennie kell.

2021. ápr. 22. 06:45
 9/63 A kérdező kommentje:

Csak ha en osszejovok valakivel nekem marhara nem az az elso hogy megszervezzem azt, hogy nelkule hova melyik ismimhez menjek ki kulfoldre. Meg irni egy bakancslistát nelkule.


Felporgott mellettem igen, valoszinu.

Hat nagyon sz.r ugrodeszkanak lenni.

2021. ápr. 22. 06:47
 10/63 A kérdező kommentje:

Privre

8 év köztünk a különbség. A szex miatt szerettem bele. Az összes exem felülírja. Imádom vele.ő is velem. Vad nagyon az egesz. Magával ragadó.

Kb most ő a mellét verő gorilla szindrómaban "szenvedhet"

2021. ápr. 22. 06:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!