Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nők akik kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők akik kapcsolatban éltek de nem jó vagy nem elég a szexuális élet a pároddal, találtok szeretőt vagy megoldjátok magatok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 06:53
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem szeretőztem, egy idő után elváltam. Most is egyedül vagyok, megoldom magamnak de csak emiatt nem rohanok bele valami barátság extrákkal kapcsolatba. Volt már, nem elégített ki lelkileg.
2021. ápr. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1es hány éves vagy?
2021. ápr. 22. 06:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jó a kapcsolat akkor szakítok. Borítok mindent és nem maradok a langyos fosban. Mióta meghalt az anyám ráébredtem , hogy basszus egy életem van nekem is. Nem rabolom sem a saját sem más idejét. Felesleges a szerető. Ha nem jó lépni kell.
2021. ápr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha gyerek van?
2021. ápr. 22. 08:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok, én például gyerekkel váltam. Elmúltam negyven.

De fiatal koromban még zárkózottabb voltam olyan értelemben, hogy szex barátság semmi képpen, csak komoly kapcsolat.

2021. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én jelenleg ebben a cipőben járok, bár soha eszembe nem jutott volna, hogy a férjem mellett legyen valakim. Most van és ha elfogadsz egy tanácsot, inkább lépj ki a meglévő kapcsolatotból. Mi már a szeretőmmel próbáltunk véget vetni ennek, de sajnos ahogy többen is mondták, olyan mint a drog, nagyon nehezen tudsz szabadulni egy szeretői viszonyból, főleg ha érzelmek is vannak.
2021. ápr. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az a baj a gyerek a ház a pénz sajnos nem teszik lehetővé. Nem tudnék hétvégi apuka lenni!

Sajnos régóta keresek egy szeretőt de nem találtam eddig egy normális nőt se.

Vagyis sok normális van bocsánat,úgy értem hogy vagy messze van távol helyileg, vagy teljesen máskor ér rá mint én vagy nem akar "csak" szerető lenni. Ezt is megértem

2021. ápr. 26. 06:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérj osztott felügyeletet.
2021. ápr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a gyerek nem viselné jól imád és nem tudok rosszat tenni neki
2021. ápr. 26. 06:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor így jártál. A házasság felelősségvállalás. Nem kell házasodni, ha nem vagy hűséges típus. Vagy meg kell beszélni az asszonnyal és nyitni. Nekem sem volt jó, de nem csaltam meg a férjem, masztival megoldható. Nem olyan jó, mint szexelni, de minden jobb, mint csalni. Amúgy meg ez olyan dolog, hogy ha csalsz és kiderül, sokkal rosszabbat teszel. Mert akkor nem békében fogtok elválni, hanem jó nagy balhékkal és az anya simán ellened fordíthatja, vagy ha nem teszi is téged fog megutálni.Míg egy válást közös megegyezéssel szépen le lehet zongorázni, osztott felügyelet és minimális sérülés.
2021. ápr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!