Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok sok szeretgetést követően zavaró ha nem mindig van szex?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, van amikor a szexhez nekem sincs kedvem, csak egy kis bújáshoz,babusgatáshoz.

Ha megjönne a kedvem és neki nem, akkor egy kis kènyeztetès is elég részéről, nem sèrtődöm meg 😋

2021. ápr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem inkább a "lányok, szexet követően zavar ha nincs szeretgetés" a helyes kérdés.
2021. ápr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Nem. Elég spirituális eufóriába esni, ahol érzelmi szüntelen orgazmust élsz át, érezve a szerelmed, ahogy ő is érez téged, összefonódva, egyé válva...

Aahhh.., hiányzik a spirituális szerelem.

2021. ápr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Nálunk ez van :) nekem kicsit nagyobb a libidóm, mint barátomnak, de teljesen jól megvagyunk egymás mellett már 3 éve, mert hiába nincs mindig szex, rengeteget ölelget, puszilgat és bújik. Nem hatalmas az eltérés amúgy, ő általában heti 1-2 alkalommal elvan, nekem heti 3-4 lenne kb az ideális, de megtaláltuk az egyensúlyt és soha semmiért nem adnám ezt oda.

22N

2021. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kémény100 ***** válasza:
4/4-nek: Csak vigyázz!, mert most elégedett vagy, de ez változhat.
2021. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!