Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyre fog valahogy jönni ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre fog valahogy jönni ez a kapcsolat, érdemes érte még harcolni?

Figyelt kérdés

Több mint 4 éve vagyunk együtt a párommal. Ő pont olyan, mint amilyennek egy férfit elképzeltem. Külsőleg és belsőleg. Tehát amit én szeretek egy férfiban, az benne megvan. Nagyon jó vele minden, elfogadja a gyerekeim, szereti őket. Tehát minden rendben és tökéletes lenne DE 2 éve összeköltöztünk, azóta nincs munkája. Mindig is dolgozott, viszont mikor össze költöztünk, ott kellett hagynia a munkáját. Mondtam neki, adjon magának időt, majd megoldjuk valahogy az anyagit. De mármost 2 év eltelt és még mindig nem hajlandó dolgozni. Mindig válogat, kitalál vmit, hogy nem jó. Próbanapok után úgy jön haza, mint egy szarrá használt felmosórongy és hogy ő mennyire el van fáradva. Ki készülök ettől az egésztől, hogy én tartok el egy 4 fős családot. Ráadásul itthon semmit nem csinál, és még a kajában is válogat ezerrel. Itthon vagyok homeofficeban, tehát már több mint egy éve össze vagyunk zárva. Egész nap a telefont nyomogatja, mikor mondom neki a melót, akkor 2 napig keres, önéletrajzot küld, utána ennyi.

A napokban azt mondtam neki, ha nem talál a nyári szünetig melót, akkor mehet, mert én még egy nyarat nem fogom végig szenvedni, úgy, hogy ő nem dolgozik. Kezdek elhidegülni tőle. Szex már hetek óta nincs. És nem érti meg, hogy egyáltalán nincs rá most ingerem, mert tele van az agyam. A sok adóság, a meló, őt látszólag nem zavarja, én ezzel kelek, fekszek :/ azt mondta neki kell a szex, mert legalább valami jó történjen már vele…fuu olyankor simán az arcába vágom, hogy ő tehet róla.

szóval sajnálnám a kapcsolatot, mert nagyon egymásra találtunk és tényleg rossz nélküle. viszont hiába mondják azt, hogy az anyagi nem lehet gond…de igen, mikor én szarrá dolgozom magam, ő meg csak kifogásokat keres, akkor igen az ☹ kezdek kikészülni ebbe az egészbe. mennyit lehet tűrni? dobjak el egy amúgy jól működő kapcsolatot emiatt? mert tudom jól, ha ő elkezd dolgozni és beáll nála is egy napirend, lefoglalja magát munkával, lesz pénze, akkor minden rendben lenne… ☹


2021. ápr. 22. 08:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
kérdező vagyok...azt hozzá teszem, hogy nem attól félek, hogy egyedül maradok. 6 évig egyedül voltam és nem félek az egyedülléttől...
2021. ápr. 22. 08:14
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Adtál neki időt nyárig, szerintem azt várd meg. Ha addigra sem szedi össze magát, akkor rakd ki a szűrét. Attól vagy megijed, és osszekapja magát, vagy Neked jobb lesz nélküle. A gyerekeidnek sem jó példa.
2021. ápr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

"ő pont olyan, amilyennek egy fèrfit elkèpzeltem" hááát...😳


Amúgy hány éves?? Ennek a 'fèrfinak' semmi felelőssègtudata nincs. Plusz a leírtak alapján úgy értem te adtad alá úgymond ezt a kènyelmet azzal,hogy aztmondtad adjon magának időt, majd megoldódik az anyagi rèsz. Nem, egy több gyerekes családban nem engedhető meg ez a hozzáállás, hogy majd lesz valami és ő meg dőljön nyugodtan hátra, pláne nem ebben az időszakban, amikor mindenki foggal-körömmel kapaszkodna egy mèg működő munkahelyhez. Mi az már, hogy ennyire válogat?! Eszem megáll komolyan, más meg nem talál egy helyet, ahova bemenjen és dolgozhasson. Az, hogy otthon sem csinál semmit az pláne...egész nap lógatja a tõkeit és ennyi? Már bocs, de most nagyon röhögök,hogy te rá képes voltal azt írni,hogy számodra az ideális férfi. Amikor alszik, biztosan. Én tuti kiraknám, nézd csak meg akkor rögtön kapna munkát vagy menne anyuci mellè.

2021. ápr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2es: mikor ezt mondtam enki, akkor azt mondta neki nem kell 2 hónap, ő 2 hét múlva össze pakol és megy ha nem változok meg. mert neki ez nagyon rossz, hogy nem ölelem meg, nem bújok hozzá és nem kommunikálok vele, el vagyok tőle hidegülve. erre válaszoltam, hogy csaki ő tehet erről. mert nem látom az igyekezetét. szóval nem tudom mennyire fogom bírni nyárig, főleg így hogy 1-2 napig változik a hozzállása, utána semmi :(


3as: 46 éves és életében folyamatosan dolgozot. pont ezért nem értem, miért ilyen most ezen a téren. válogat, mert nem akar több műszakban meg nehéz fizikai munkát amugy sem vállalhat egy betegség miatt. a fizikait megértem, a műszakosat nem :( amíg nem talál valami "normálisat" szerintem a több műszak se kellene gond legyen.

2021. ápr. 22. 08:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy fáradtan ér haza a próba napról, mert el van szokva a munkától meg nem is akar dolgozni ez az igazság, neki ez nagyon kényelmes. Nem tudom mit szeretsz benne, de nagyon kiábrándító lenne számomra ha a páromnak könyörögni kéne, hogy ugyan menjen már el dolgozni. Ráadásul egy férfi könnyebben kap munkát mert ha nagyon nincs más elmegy építkezésre vagy bárhova segédmunkásnak. Az én férjem is ezt csinálta mikor a vírus miatt munkanélküli lett. Én sem örültem neki és ő sem, de más nem volt a fizetés meg elég jó. A te párodnak meg ez így extra kényelmes az az igazság.
2021. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi volt a korábbi munkája?
2021. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Szóval még zsarol is... dehogy fog ez összepakolni és menni, ahhoz pénz meg munka kéne. Két éve élősködik a te meg a gyerekeid nyakán ez a here, semmi nem csinál otthon, elvárja a baxást meg a főzést, teljesen leszar téged és 0 felelősségtudata van. Várna a halál egy ilyenre akár egy percet is. Hó végéig elkezd dolgozni, vagy mehet ahova akar. Gondolod ha elköltözik tőled nem kell majd elvállalnia az első munkát, hogy ne haljon éhen? Dehogynem. Csak téged próbál manipulálni meg zsarolni, gusztustalan ember. Nem fog ez sehova menni, itt van neki a kánaán nálad. Neked gyerekeid vannak, nem engedhetsz meg magadnak egy ilyen herét a házban, gondolkodjál már. Teljesen hülyének vagy nézve és ki vagy használva.
2021. ápr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem elég gyanús, hogy pont akkor küldték el szegény párát, amikor összeköltözött veled. Arra várt, hogy valaki eltartsa.
2021. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8as, nem mert költözéssel járt és ott kellett hagynia
2021. ápr. 22. 09:47
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Édes szívem, tudod hogy ez már veszett fejsze nyele.


Amúgy igen, addig "nem számít a pénz" amíg van belőle elég egy tisztességes élethez. Amint szűkében van az ember a pénznek (és itt nem egyetlen rosszabb hónapról van szó) azonnal elkezd számítani.

2021. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!