Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha évekig hazudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha évekig hazudott és titkolózott?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni. Én egy 27 éves nő vagyok, a párom 34. Hamarosan négy és fél éve vagyunk együtt. Szerintem vele van az első komoly „felnőtt” kapcsolatom. Remélem az utolsó is ő lesz, mert szeretjük egymást, legalábbis én ezt gondoltam. Elég régóta élünk együtt, nagyjából három és fél éve költözött először hozzám. Aztán három közös albérletben is laktunk, de szerettünk volna saját házat. Idén végre sikerült vennünk egy kisebb házat, egy külsőbb kerületben. A következő egy évben szeretnénk felújítani, mivel babát szeretnénk. A felújításhoz hitelt kellene felvennünk, ehhez segítség lenne hogyha megcsináltatnánk a bejegyzett élettársi viszony papírt. Sokat gondolkoztunk és vitatkoztunk ezen, mert ő ódzkodott ettől. Végül sikerült meggyőznöm és belement a dologba, de amikor a papírokat intéztük, ami ehhez szükséges, kiderült hogy még mindig házas. Tudtam hogy fiatalon megházasodott, de azt mondta ez csak egy fiatalkori hiba volt, és már réges régen elváltak. Már másfél éve tervezgetjük a házat, a felújítást, a babát, és a “tovább lépést”. Ő 1,5 éven át tudatosan hazudott nekem arról hogy még mindig házas, pedig tudta hogy szeretném ezt a papírt is megcsináltatni. Otthon nagyon nagy veszekedés lett ebből, és a fejemhez vágta, hogy ő a kapcsolatunk elején még néha lefeküdt a feleségével, de megszakította a viszonyt, mert szeret, és erre ez a bizonyíték. Szerintem a hűtlenség minden, csak nem bizonyíték a párunk iránti szeretetre. Nagyon dühös vagyok rá, és össze is vagyok zavarodva, de szerintem képtelen lennék elhagyni őt, mert én tényleg szeretem, de hosszú éveken lát hazudott nekem. Nem tudom hogy tudnék benne újra bízni. De ha elmondta volna ezeket a dolgokat a kapcsolat elején, és elmondja hogy hibázott, és megcsalt, megbeszéltük volna, és valószínű hogy megbocsátom neki. Senki sem tökéletes, és mindenki hibázik, de hazudnia nem kellett volna erről. Szerintetek mit tegyek? Egy időre költözzek tőle külön? Vagy mit tegyek? Előre is nagyon köszönöm, és bocsánat a hosszú litániáért.

2021. ápr. 22. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tulkomplikalod. Inkabb azt kerdezd meg tole hogy mikor adja be a valopert?
2021. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Maradj vele! A magadfajta buta nőknek ez kell.
2021. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele maradsz, meg is érdemled.
2021. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Engem is az erdekelne hogy valni nem akar...?
2021. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Lefekszik az még most is, csak cseszik elmondani. Sok sikert ehhez a főnyereményhez, hiszen te szereted.
2021. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kivágta volna a biztosítékot, hogy kefélgette még az asszonyt, mikor együtt voltatok már.
2021. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan cseszd el a saját életed és szeresd tovább ezt a hulladékot, de ha ebbe a kapcsolatba gyereket vállalsz, akkor egy lelketlen, önző szörnyeteg vagy.
2021. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Otthon nagyon nagy veszekedés lett ebből, és a fejemhez vágta, hogy ő a kapcsolatunk elején még néha lefeküdt a feleségével"


rogadt gáz, hogy hazudott, de tán még megbocsájtható, de ezek után a benyögése után egyértelműen szakítanék.

2021. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!