Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a barátomról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a barátomról ez alapján?

Figyelt kérdés
Rendelni szoktam farm tojást egy termelőtől. Pénteken szállítja a tojást és legkésőbb csütörtökön le kell adni a rendelést. A barátom jelezte már korábban, hogy szeretne ő is tojást rendelni. Kérdeztem őt kedden, hogy mennyit rendeljek neki, mert csütörtökig le kell adni a rendelést. Azt mondta, még nem tudja. Kérdeztem szerdán, akkor is azt mondta, hogy még nem tudja. Én csütörtök reggel 7-kor úgy döntöttem, hogy megrendelem, mert nem akartam kockáztatni, hogy elfelejtem megrendelni. Rendeltem 60 db-ot összesen, azért, mert 30 nekem minimum kell, és 30-at neki. De 60 db-ot is simán fel tudok használni, mert sütök-főzök és szeretem a tojást. Mondtam neki, hogy megrendeltem, és 30-at elvihet belőle. Erre teljesen felháborodott, hogy én ezt vele nem beszéltem meg és neki lehet (!!) hogy csak 20 kell. Mondtam neki, hogy nekem az sem baj, ha 0 tojást vesz át, én csak azt mondtam, hogy max. 30-at tudok belőle adni. De elkezdett velem veszekedni, hogy ezt miért nem beszéltem meg vele. Szerintetek milyen ember a barátom?
2021. ápr. 22. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyagi gondjai vannak? Amúgy feleslegesen veszekedett.
2021. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
A barátod egy idióta.
2021. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Gyökér hisztis pcsha. Az ilyen embereknek nem tudsz jót tenni, nyugodj meg, ebben a szituációban sehogy nem tudtál volna győztesként kijönni.
2021. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
Unatkozó anyukák világmegváltó problémái?
2021. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Retardált.
2021. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

Ne máár, így felkapta a tojások darabszámán a vizet??? 😅

Én várnék egy kicsit, majd ha lehiggadt, megkérdezném, hogy komolyan a tojások számával volt gondja vagy más egyéb baja volt, amit rajtad vezetett le?


(Ui.: még jó, hogy a tojások nem érkeztek meg és nem vágta őket földhöz a hisztije közben, bocsi, de ezt nem tudtam kihagyni 😅)

2021. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Már megbocsáss, de ha 3 napig nem tudta eldönteni, hogy hány tojás kell neki, aztán meg ezen felkapta a vizet... Nem lehet, hogy autista szegény?
2021. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%
Kérlek írd meg nekünk, hogy arra mi volt a válasza, amikor megkérdezted tőle, hogy "miért nem mondtad meg akkor, hogy hány db kell, amikor megkérdeztem tőled háromszor is?" :)
2021. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg ez a fogyatékos volt a legjobb az összes közül?! 😅
2021. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Még jofej is voltál. Én egyet se rendeltem volna neki.
2021. ápr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!