Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem vagyok neki elég jó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyok neki elég jó? Tényleg gáz ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Előre is megköszönöm, akik nem oltogatós, hanem őszinte választ adnak. Szóval betöltöttem a 25-öt. Jogi egyetemen vagyok, sajnos munkám még nincs, nem sikerült az egyetem végére érni. Volt egy másfél éves mély depressziós korszakom, amit korházba kerülés követett. Azóta próbálom összekaparni magam, és úgy érzem, hogy lassan egyenesbe kerülök. 23-at töltött az exem most februárban, és igazából karácsonykor dobott, bevallotta, hogy egy házibulin megcsalt( legaláábis aztán ezt mondta, az elején ennyit sem akart mondani, hanem azzal kezdte, hogy jobb lesz nekem nélküle, meg nem illünk össze stb, szóval most sem tudom az igazi okot) 2.5 évet voltunk együtt. Aztán most állítólag van valakije. Ő idén fejezte be a mesterit, dolgozik két helyen, a szüleitől kapott egy garzont. És nem tudom hogy csak a szakítás miatt fájdalom beszél-e belőlem, de dobhatott azért, mert nem férek már bele én ebbe a képbe? Hogy a mostani helyzetével nem egy 25 éves egyetemista kell neki, többre vágyik? Lehet csak bolondított, de eddig azt hangoztatta, hogy ha majd úgy érzi keresni fog és ő nem zárja ki hogy soha többet semmi.

2021. ápr. 22. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt feleslegesen boncolgatod, feleslegesen téped fel a sebeid állandóan, ugyanis a lényegen nem változtat - kiszeretett belőled és csúnyán elárult. Ne reménykedj folytatásban, csak magadat kínzod ezzel, ha vissza is akarna menni hozzád, ebből már soha nem lenne egészséges, bizalmas kapcsolat. Nem könnyű, főleg a depresszióra való hajlamoddal, de hidd el ha elkezded kizárni ezeket a gondolatokat és csakis a saját életedre koncentrálni, idővel menni fog és sokkal könnyebb lesz. Ne húzd el a szenvedést, nem ér ennyit az exed. Csakis előre!
2021. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 nagyon igazat mond.


Tökmindegy az oka. A volt barátnőd aljas disznó, sztori vége.

Koncentrálj a saját életedre.

2021. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy? Így döntött, fogadd el és lépj tovább. 25 évesen minden ujjadra akad egy pasi.
2021. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
lepj ezen tul!
2021. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne keress olyan okot ami nincs.


Párom is egyetemista még, bár munkája van, viszont évek óta húzza az egyetem befejezését. Én már végeztem az egyetemen. Most én is dobjam a párom mert még nem végzett? Azért mert ő két helyen dolgozik egyáltalán nem több nálad. Nem azért vagyunk együtt a másikkal mert elvégzett egy iskolát, vagy mert nem.


Megcsalt. Ez a lényeg, vagyis valószínű nem veled képzeli el az életét. Ha tisztelne mint embert, nem tett volna ilyet és főleg nem hazudott volna róla. Hanem eléd áll és becsületesen elmondja, hogy ő már ezt nem akarja és utána lesz mással.

2021. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nőd egy felkapaszkodó fruska.

Ennek később se lesz maradása,mert mindig más hátán akar élni.Aztán mikor talál egy reménykeltőbbet,akkor továbbáll.

Az hogy megcsalt már eleve kizaró ok lenne nálam.Páros lábbal rúgtam volna ki a helyedben.

2021. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!