Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, amik idegesítenek a párotokban (viselkedés), mégis elnézitek neki?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 14:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatosan rendetlen. Pontosan tudom, hogy csak az én kedvemért próbál takarítani és rendet tartani, mert magától pizzásdobozokban is eléldegélne.
2021. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Férfi létére iszonyatosan hisztis tud lenni, ha olyan napja van, és mellé makacs is. De az évek alatt már megtanultam ezt jól kezelni, de esküszöm hisztisebb, mint én a nehéz napjaimon :D
2021. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Néha csámcsog.
2021. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Amikor pókerezik és nem úgy alakul a flopp akkor ordibál és átkozódik vagy 3 percig

Az agyamra megy

2021. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Feledékeny, de nagyon.
2021. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom fél óráig rezzenéstelenül bámul egy szerszámot a boltban, aztán minden szerszámot így végig néz én közben nő létemre meg lekaparom az arcom. Szokott mosogatni, van egy elő mosogatás, és utána azt még egyszer elmossa. De ezekkel lehet együtt élni végülis :)
2021. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pillanatai amikor este órákra elvan a dolgaival, ami nem is lenne baj, de olyankor jobb békén hagyni. Van, hogy mai napig azt hiszem olyankor haragszik rám, mert elég rideg, de ő ilyen. Ha végzett utána újra visszatér a régibe. Ezen kívül sokszor elfelejt szólni dolgokról, olyanokról amik engem is érintenek. Ami azért idegesítő mert ha van egy közös tervetek, ő néha kitalál valami mást és természetesnek veszi hogy az nekem is jó lesz úgy és elfelejti velem megbeszélni.
2021. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
27%

cigi, öltözködés, nem rasszista, szeret sétálni,


De mit tegyek, ha folyton helyi vérbőséget okoz? :)

2021. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%
Lassan már minden 🤷‍♂️ 28 éves kapcsolat. F
2021. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%

csámcsog és horkol, de ennek fül-orr gégészeti okai is vannak/lehetnek, mert rosszul is kap levegőt, noszogatom hogy menjen el dokihoz vele, mert nem normális hogy 20 éves nő létére így horkol...

meg mindig mondja hogy ő nem eszik fehérkenyeret, mert az nehéz és tömíti... de a kínai gyorskaja, pizza, meg a péksütemények azok neeeem nehéz meg hizlaló kaják... a salátát is több öntettel (főleg majonéz) eszi mint zöldség, szóval a kajalasban álszent, hatalmas adagokat eszik, többször szed, amikor én már fullon vagyok meg emésztek még kaja után ő már megint enne, és nassol, de ő salatat meg könnyű kajakat szokott enni... aha na persze :D félre ne értsetek, imádom, azzal a kis folosleggel is ami rajta van, csak ne tegye már az agyát hogy ő mit meg hogyan eszik, szerinte jól ><

2021. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!