Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton más nőkkel flörtöl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton más nőkkel flörtöl a párom, mit tudnék kezdeni ezzel?

Figyelt kérdés

Próbáltam vele megbeszélni de erre az a válasza hogy ez nem is flört ő csak kedves/viccelődik mert ilyen a természete. A legrosszabb az hogy ő nem érzi milyen megalázó ez nekem. Ha van itt valaki aki hasonló cipőben jár, szívesen beszélgetnék vele, elfogadnék pár tanácsot.

Lassan egy éves kapcsolat és kezd tényleg elég komoly lenni de ez az egy dolog nagyon zavar.

20/N



2021. ápr. 22. 19:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Keress egy érett, felnőtt, FÉRFI partnert!
2021. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Hagyd ott a rákba ezt a pojácát! Az én volt párom is ezt csinálta, megpróbáltam lenyomni a méltóságomat a torkomon, de nem ment... Őszintén megmondom sikerűlt lerombolnia az önbizalmamat...

Azt bánom, hogy nem álltam neki flörtölni, hogy érezze mennyire fájó tud ez lenni..

2021. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd ott! Neki fontosabb a flörtölés, mint az, hogy te biztonságban érezd magad mellette. Nem ér ennyit az egész.
2021. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, külső szemlélőként lehet én is ezt mondanám magamnak. Csak mikor minden más passzol, mondhatni "tökéletes" az ember azért elgondolkodik azon hogy mi éri meg és mi nem.
2021. ápr. 22. 21:01
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Flörtölj te is lehetőleg előtte.
2021. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
gyerekes gondolkodású és most csak flört,aztán dugja is őket,ezért is flörtöl,mi másért naivka.nem ismered a pasikat...
2021. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem tisztel és nem is fog. Ma még flört, holnap már simogatás,amit letagad...
2021. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Flört=lehetőség keresés! Ezt a fajtát kerűld messzire!
2021. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ez olyan, mint mikor valaki tökéletes húslevest főz, de amikor eléd rakja akkor beleköp, es csak ennyi a hibája...azért megeszed úgyis, nem?
2021. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

MOST hagyd ott!

Apám is ilyen f ssz sz p ó g ec i, bevallása szerint 10 éves korom óta csalta anyát, közben még előttem is undorítóan flörtölt mindenkivel, még az osztálytársam után is visszafordult a kocsiból 'hangot adva a tetszésének' úgy, hogy mellette ültem, anya meg hátul! Az ilyen ember nem érdemel nőt! Most hagyd ott! Most! Most még csak téged aláz meg, de ha gyereket szülsz neki őt is meg fogja ezzel a viselkedéssel!

2021. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!