Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szerintem Bizalmatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerintem Bizalmatlan elkerülő típus én pedig szorongó aggodalmaskodó vagyok. Esetleg ehhez ötleteket adna valaki?

Figyelt kérdés

Több mint két éve megismertem a párom és ő az első személy akibe beleszerettem korábban nem tudtam senkit szeretni. Nagyon igyekeztem megfelelni számára tőlem messze élt egy másik országban ismerkedésünk során és havi szinten egyszer találkoztunk amikor jött szüleivel felvételizni Magyarországra utazgattam mindig 70-80km-t hogy együtt legyünk utána a vizsgák kapcsán jött és akkor is szintén. Ő eleinte még beszélt az exével mert akkor mentek szét és zaklatta a párom tényleg elment a háza elé mondta, hogy megkeresi amikor egyedül lesz stb.

Viszont nekem korábban azt mondta, hogy mindig össze jöttek szakítás után és hogy azt láttam, hogy beszelnek még mindig azt gondoltam még nincs túl az exén. Továbbá a táv miatt többször felvetette, hogy hagyjuk egymást mert én vártam rá és ő nem tudott jönni csak fél évvel később az iskola végett. Emiatt én amikor ilyen szituáció volt, hogy hagyni akarta akkor beszéltem más lányokkal mert már többször pofára estem haragudtam rá mert átverve éreztem magam. De nem csináltam senkivel semmit. Végül átjött Magyarországra Az egyetem végett egyből össze is jöttünk. A vizsga időszaknál szakított velem és hiába próbálkoztam szaladtam utána mint egész kapcsolatunk során végig nem akarta mert otthoni gondok is közbe jöttek ami nem tűnt valósnak akkor csak kifogásnak. Én elmentem a sok próbálkozás után egy másik lánnyal egy rendezvényre mert faképnél hagyott a szakítással Nem történt semmi a másik lánnyal de hibáztam mert még próbáltam barátnőm vissza szerezni amikor a másikat elvittem. Barátnőm rengetegszer szakított velem forró fejű és nagyon büszke. Így hogy kapcsolatunk során én költöztem ide a városba ahol ő tanul én rohangáltam 70-100km-eket hogy együtt legyünk én kezdeményezem a bekülést szinte mindig még akkor is amikor ő hibázott azt érzem, hogy kevésbé szeret mint én és hogy én jobban kötődök hozzá. Bármi gondja van én változtattam mindig rajtuk. Én régen rengeteg lánnyal beszéltem flörtöltem még előtte.. és amikor szakított azzal védekeztem, hogy beszéltem lányokkal hülye vagyok hogy azt éreztem így kevésbé sérülök. Mert mindig őt akartam és nem oldott meg semmit csak amikor elhagyott őt elérhetetlennek éreztem. És dac is volt benne. Viszont ezzel felhagytam azóta is szakított sokszor hirtelen felindulásból ez egy nagyon Rossz szokása mint nekem a lányokkal való beszéd volt csak én ezt beláttam és leálltam vele végleg. Úgy érzem én mindig úgy cselekszem amit ő szeretne ő pedig kénye kedvére. És emiatt is kevésbé érzem magam szeretve. Eléggé összevisszaság lett de remélem ki lehet gobozni a leirtakat. Tömören benne van az egész kapcsolat negatív része. Emellett brutál jó vele és nagyon szeretem ha nem szeretném ennyire nem akarnám megoldani. De csak vele tudom és csak vele is akarok. Elképzelni a jövőm. Csak.



#Viszonzatlan szerelem érzése #Különböző szeretetnyelv
2021. ápr. 22. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Első gondolatom, hogy mégis hagynod kéne, nem vagytok jó hatással egymásra.


De azt mondod ezt nem szeretnéd hallani és persze lehet, csak az üzenetedből jött le ez. Amit javasolnék, hogy menj el pszichológushoz, mert az látszik, hogy rosszul kezelitek a konfliktusokat és mindketten sérültök benne. De az, hogy másképp reagáljatok, sajnos egy hosszù folyamat, amit nem valószínű, hogy meg tudtok változtatni - még elhatározással sem - néhány hét alatt. Mindenképp beszélj a barátnőddel is, hogy ténylegesen mit szeretne. Bennem felmerült, hogyha elkerülő típus, akkor pont neked nem mer nemet mondani és mindig visszaenged, de persze fordítva is lehet.

2021. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát én nagyon komolyan tervezek vele.. Állítólag ő is velem. Csak nagyon túl tud reagálni dolgokat. Például elég kimerítő munkát végzek nagy feszültségű hálózat szerelő vagyok sokszor nagyon megterhelő fizikailag. Megbeszéltünk, hogy munka után vásárolunk. Rohantam utána hozzá és végül mentünk is vásárolni. Csak néha kicsit vezetni próbáltam a ruha sorok közt, hogy ne teljen ott el az egész nap. Utána próba fülkében próbált ruhákat én átültem egy másikba és elaludtam.

Utólag rájöttem , hogy nem vettem be a gyógyszerem és pluszban fáradékonyság is lehet emiatt. Viszont ő úgy ki akadt, hogy nem akarok vele vásárolni meg hogy nekem ez csak unalom, hogy hazaküldött. Én átmentem utána rá egy fél órára, hogy megbeszéljük

Akkor is elküldött írtam neki chaten is és arra sem válaszolt és egyik alkalommal se adott csókot és még puszit sem. Most kibírtam 2 napig, hogy ne írjak mert ő hajlamos nem írni ha hisztizik és mindig én írok ilyenkor is végül. Most is én tettem és megtudtam tegnap, hogy ma hazautazik szóval 21:30 kor átrohantam beszélni mert másfél hetes hazamegy és akkor is flegma volt és akkor én jöttem el úgy, hogy nem kezdeményeztem puszit csak oda mondtam hogy nem akarok negyedjére is kosarat kapni. És eljöttem. És neki állt feljebb.

2021. ápr. 22. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőtöknek vannak problémái, amik egymás életébe fésültek titeket, de többről nincs szó. Ez általános, így szokott lenni, semmi meglepő nincs benne. Neked is vannak gondjaid, neki valószínűleg még nagyobbak, de sajnos ebben a színvonaltalan kapcsolatban engeded hogy elnyomjanak.


Amíg ezt nem sikerül első körben lenyelni igazságként, addig az lesz ami most, ez a hullámzó, sok esetben mérgező elnyomás, amiben ő mindent megtehet, te meg semmit. Ahol még az alapigényeid sem számítanak semmit, minthogy pihenned kellene, mert mindig az ő kedvét és akaratát kell teljesíteni, vagy jön a végeláthatatlan hiszti és lecseszés.


Másodsorban pedig elképesztően rosszul látod őt, ráhúztál egy cuki, szerelemtől csöpögő mázat, aminek nincs köze a valósághoz. Ő nem szimplán bizalmatlan, nem más a szeretetnyelvetek, nem arról van szó hogy forrófejű, hanem finoman szólva egy hisztiző ..csa, akinél akár azt is ki tudom nézni, hogy valami mentális probléma van a háttérben. Játszik veled, agyontipor, hülyét csinál belőled újra és újra. Ez az igazi énje, nincs benne semmi cukiság. Mivel te valóban szorongsz és nincs önbizalmad, engeded neki és folyamatosan megakarsz felelni számára, amivel még inkább adod alá a lovat.


Vagy marad ez az állapot, vagy egyszerűen kidob és talál mást, vagy te mondod neki hogy vége. Nem tudtok mit megoldani ezen, mert te ilyen vagy, ő olyan (mindkettőtöknek jó lenne szakértői segítség); nem fog változni, ahogy eddig sem tette.

2021. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pfuu, de hagynám a p.icsába ezt a csajt. Te nem szorongó aggodalmaskodó vagy, hanem hülye.
2021. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!