Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ahol közös kassza van és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol közös kassza van és az egyik fél intézi a pénzügyeket, ott mennyire fordul elő hogy (akár akaratlanul) visszaél ezzel? Előfordult veletek hasonló? Vagy jól működik így?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk közös kassza van, általában a párom intézi a dolgokat (számla befizetése például), de a 4 év alatt egyszer sem fordult elő olyan, hogy bármilyen szinten is visszaélt volna ezzel.

Mi mindig megbeszéljük a kiadásokat, mire fogunk költeni a következő hónapban stb, leszámoljuk a kiadásokat és azt, hogy mi az az összeg amivel szabadon rendelkezhetünk.

2021. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult mindkét irányba, de meg lehet beszélni. Korábban én kezeltem a pénzt így magamnak többször megengedtem dolgokat, persze a párom is megvett bármit amit akart, de nem annyit. Most ő osztja be és néha én azt érzem hogy háttérbe szorulok. De így kevésbé költekezek felelőtlenül mert a kiadásomat meg kell beszélnünk előre.
2021. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet visszaélni? Az internetbankhoz mindketten hozzáférünk és látjuk az összes bankszámlára bejövő és bankszámláról kimenő pénzt.
2021. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőnk érdeke, hogy átláthatóak legyenek a pénzügyek, és hogy tudjunk rendszeresen félretenni, ebben teljes mértékben egyetértünk, úgyhogy nem volt még visszaélés.
2021. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt rokonságban olyan, ahol a férjről harminc év házasság után kiderült, hogy “visszaélt vele” és szeretőt tartott. Persze csak a halála után és szerencsére a gyerekek intézték az örökösödést, így ők is elhallgatták az anyuk elől. De azért buktak rajta egy fél panel lakást.
2021. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!