Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lennél féltékeny, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lennél féltékeny, ha a barátod/barátnőd egy nálad jobb kaliberű (szebb, csinosabb, okosabb, izmosabb) emberrel kezdene el barátkozni?

Figyelt kérdés
Szóvá tennéd, hogy ez téged zavar, mert veszélyt érzel miatta?
2021. ápr. 28. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha jól megy a kapcsolat egyáltalán nem zavarna, hogy kivel barátkozik vagy találkozik.

Ha látnám, hogy ott nem barátságról lenne szó, hanem elindulna a félrelépés útján, akkor pedig szabadutat adok neki.

2021. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor lennék féltékeny ha sumákolna, titkolózna előttem.. ergo gyanúsan kezdene viselkedni.
2021. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Jaj már mennyi álszent, nyilván féltékeny lennék. Nem problémáznék rajta nyíltan, de rosszul esne, és készülnék az eshetőségre, hogy le leszek cserélve.
2021. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Az lennék.
2021. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Basszus... akkor én 3-4 havonta kiverhetném a balhét.
2021. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy ez balhéval jár? Az ember csak magában szomorkodik kicsit és ennyi.
2021. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De az lennék,pedig meg vagyok elégedve magammal.Sajnos hajlamos vagyok a féltékenységre,de amíg a párom kimutatja,hogy engem szeret,addig nem kínzom féltékenységi jelenetekkel.
2021. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor lennék kibukva ha a pasi nálam rondább nővel "barátkozna" és vele csalna meg. Férfi és nő között nincs barátság,az egyik mindig többet akar, csak max. nem lesz belőle semmi. Úgy vagyok vele ha valakivel barátkozik és hátsó szándékkal akkor tök mindegy mit akarok, mit érzek, mit teszek... Úgyis az lesz, hogy megcsal. A legjobb ilyenkor hátra lépni kivárni, és ha megcsal ott hagyni és olyat keresni aki értékel. Nem csinálnék jelenetet se Husztót inkább csendben visszahúzodnék.
2021. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!