Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők kibírhatatlanok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők kibírhatatlanok, de nélkülük unalmas az élet. Egyetértesz?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 20:44
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Szégyelld magad!
66 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez kb. minden 3. emberre igaz.
2021. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de így már érthető, hogy miért hiszitek azt, a nőknek az izgi parasztok kellenek. Ennyire nem tudja senki lefoglalni magát, hogy a másikat használja szórakoztatásnak?
2021. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kevés a kibírhatatlan személyiségű nő. Ismerek ilyet, akinek a személyisége engem taszít.. viszont másnak pedig ő a főnyeremény.


+ bnőmet is lepattintotta a exe annó, nekem viszont a tökéletes személyiségű nő.

2021. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Tipikus önsorsrontó gondolatmenet, amely általában a személyiségfejlődés nagyon alacsony fokán megrekedt emberekre jellemző. Az ilyeneknek a kényszerek irányítják az életüket. És nem képesek ráébredni arra, hogy valójában a saját ostobaságuk vergődnek.
2021. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
#4, jav.: saját ostobaságuk csapdájában vergődnek.
2021. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Nőgyűlölőként neked minek nő?
2021. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A levegő unalmas, de nélküle kibírhatatlan az élet. Egyetértesz?
2021. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, és nagyon sok kibírhatatlan személyiségű nőt ismerek (sajnos), viszont egyáltalán nem gondolom azt, hogy rosszabb lenne az életem nélkülük. Sőt... :(


Aki kibírhatatlan, arra nincs szükségem semmilyen szinten.

2021. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondok jobbat: én kibírhatatlan is vagyok és unalmas is. Feleségül veszel?
2021. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

A csapból is az folyik hogy a női logika teljesen kiismerhetetlen, és csak a férfi képes logikusan gondolkodni, aztán meg nagy részetek így gondolkodik. (az incel "a nők felszínes kurvák de megölöm magam ha nem jön össze velem egy"; a feleségalázással vicceskedő férj; az átlag "szépen kell bánni a nőkkel mert náluk van az összes pina" férfiak, stb)

Ez számomra jóval érthetetlenebb, mint bármi, amit életem során nőtől hallottam.


Akit a nők nem bírnak elviselni, attól nagy ívben távol tartják magukat. Ezért is van a többségeteknek gondja a társkereséssel.

2021. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!