Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feljött bennem a múlt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feljött bennem a múlt hogy bántalmazott (pofozas..) és habár most nagyjából jó a kapcs. utálatot érzek iránta. Várjak hogy ez idővel úgyis ényhul, vagy készüljek rá hogy úgyis válás lesz a vége?

Figyelt kérdés

Feljött bennem a múlt pitiáner dologért.

És ugy érzem utalom őt.

Egyrészt bizalom hogy hagytam magam és nem váltam el.

Bntalmazó családban nőttem fel és aki abban nőtt fel az elvileg jobban eltűri a bántalmazást is.

Most eszméltem rá hogy azért hagytam hogy a férjem bántson mert engem is bántott az apám, pillanatnyilag okés a kapcsolat de feljött bennem hogy vmiert utálom mar a férjem, és szerintem az hogy többszőr bántott engem, pl.meglokott erősen (pár hete)

évekkel ezelőtt megpofozott többször is és újra feljött ez bennem.

Idővel enyhulni fog jobban?



2021. ápr. 29. 05:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha öntudatra ébredsz akkor nem. Akkor tüske marad benned.


Ha visszazuhansz a csipkerózsika álmodba és azt mondod jól van ez így, ennyit érdemelsz, akkor eltemeted magadba.


De remélem gyereket nem tervezel mert szörnyű lenne tovább vinni ezt a mintát.

2021. ápr. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem marhaság, engem is bántottak és az első(sokszor képzelt) jelekre is eltűnök az ember közeléből!


Ha maradsz, nem a múltad, hanem a gyengeséged miatt van(én meg azért vagyok túlérzékeny erre).


Szerintem válj el, én már a lökésre kidobtam volna.

2021. ápr. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Tehát: évekkel ezelőtt volt pofon.

Teltek-multak az évek, balesetem is volt(egyéb okból) és nem tudtam elválni. Gondoltam ha rendbejovok elválok.

Rendbejottem, és már nem fájt a korábbi pofon (hajamat is meghúzta) minden jónak látszott. Kb.5év elteltével

babát is vállaltunk , most 3hós, és a múlt héten meglokott indulatból hogy majdnem megutottem magam.

Feljött bennem a korábbi érzés, és legszívesebben lelépnék a babával csak erre fel kell készülnom.

Mit szoltok?

2021. ápr. 29. 06:42
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Egyszerüen fel nem fogom, hogy egy Nő, hogyan tud akárbegyetlen pofon után is egy ferfival maradni. Egyszer volt dolgom egy ilyen agressziv vadalattal. Azon túl, hogy megutott, (és azonnal eljottem) édesapám jól átrendezte az arcát. Szegény idesapám evekig járt bírósagra, de szerencsere a bíró is lányos apa volt!


Nem tudom, lehet benne valami... Édesapám hercegnőként bánt velem is, és a hugommal is. Ugyanezt várom el a férjemtől is! Soha nem adtam alább..

2021. ápr. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Hogy nem vagy normális, ha babát is vállalsz olyannal, aki felpofoz és a hajad húzgálja. Ahelyett, hogy arra treníroztál volna, hogy elhagyd és a magad lábára állj, most ebben fogsz maradni örökre. De tudd, hogy a gyereked veszélyeztetésének számít, hogy olyan férfival maradsz aki terhesen lökdös.
2021. ápr. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért a telóm mindig kijavítja és van hogy nem veszem észre
2021. ápr. 29. 06:45
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
És még gyereket is szültél neki??? Gratulalok
2021. ápr. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Én támogatom! Megérdemel a picúr egy egészséges családot. A tied sajnos nem az. Ha ebben maradsz, akkor ezt a mintát fogja tovább vinni. Meg kell szakítanod a láncot!
2021. ápr. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Írtam hogy ez már 5évvel ezelőtt volt.

Azóta változott minden jel arra mutatott, és a kapcsolatunk is rendbe volt úgy tűnt.

És írtam hogy akkor volt autóbalesetem (más hibájából) aminek következtében nem tudtam járni csak mankóval pár hónapig.

Akkor elválni nem tudtam. Majd amikor felépültem már elhalványult a fájdalom és a kapcs. is jó volt.


Most vmiert újra összevesztünk és ez lett.

2021. ápr. 29. 06:49
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

Aki egyszer megteszi, ujra meg fogja tenni....

Szerinted a gyerek miatt mennyit fogtok majd veszekedni? Rengeteget. Nagyon sok feszkoval jár egy gyerek. További kellemes boxzsák életet kivanok! Sebaj, normális pasik megmaradnak nekünk

2021. ápr. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!