Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratommal nem eleg h 3 hetig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratommal nem eleg h 3 hetig nemtalizunk mert dolgozik hanem kitalaltak a baratai h 14en lenne egy buli es en menjek le mert latni akarnak a haverjai mar 3 honap utan. Eleve szarul vok mar 1 honapja a covid miatt. Jogosan vok kiakadva?

Figyelt kérdés
20an vizsgam is. Vizsgara is alig tudok tanulni. Vagyok enis bulikazni de baratom miert nem tusta mondani h nemis tudunk talizni igy se akkor ketten toltjuk a napot. Most is bulikaztam mar kivan a fa** ettol a tavkapcsolattol neha. Osszekoltozni meg ugyse fogunk pedig en mar osszeakarok. De ugy volt megbeszelve 14en baratom nalunk. Akkor miert nem mondta nekik?
2021. máj. 1. 08:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi gyorsan irtam ezert van par szo ami ja.
2021. máj. 1. 08:29
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj szaktís már vele, aztán gyere össze valakivel a hadúsági faluból!
2021. máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen falu? Vagy mivan xd
2021. máj. 1. 08:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kulcsmondat itt ez: "Osszekoltozni meg ugyse fogunk pedig en mar osszeakarok". Ennyi a lényeg igazából. Ennek a kapcsolatnak kb csak annyi értelme van, hogy havonta egyszer, amikor találkoztok, legyen kivel dugni és ne egyedül aludjatok. Ha nincs perspektíva a későbbi közös életre, akkor egy távkapcsolatot teljesen felesleges erőltetni.


És a jelek szerint ezt te amúgy is jobban akarod, mint ő, mert ő inkább választja a barátaival töltött időt helyetted.


Szerintem magadnak tennél egy szívességet, ha ezt befejeznéd, legalább lenne lehetőséged olyan párt találni, aki ugyanazt akarja, mint te.

2021. máj. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy te vagy a hajdú-bihari lány aki 90 km-re lakik a pasijától és heti szinten kiírsz egy kérdést.
2021. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hajdu bihari de okes.
2021. máj. 1. 09:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül baromi irritáló vagy.
2021. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat ennyit ér. Ha többet akarsz, költözzetek össze vagy keress mást.
2021. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
90 km-es távkapcsi, 20 éves kiscsaj, tudjuk, ismerünk már. tényleg húzzál már máshova rinyálni, senkit nem érdekelsz
2021. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!