Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A helyemben vele maradnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyemben vele maradnátok?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves, tökéletesen működő párkapcsolatom. Tényleg nagyon erős köztünk a kapocs, nála jobbat elképzelni se tudnék! Minden szuperül működik, kivéve az, h nem egyeznek teljesen a céljaink. A főbb célok stimmelnek: saját családi ház, 2 gyerek, hasonló érdeklődési kör...de időrendben ő máshogy gondolja. Mindketten 30 felett vagyunk. Én nagyon szeretnék családot belátható időn belül, neki pedig fogalma sincs, h mikor fogja azt érezni, h apa szeretne lenni. Én úgy érzem, h ebbe belepusztulok, mert ugye konkrétat se tud mondani. Várjak még miatta 5 évet a családtervezéssel, aztán közölje velem, h még 3-4 évre van szüksége??? Megértem őt is, de én se leszek már termékenyebb, főleg, ha a 40-hez közelebb tervez.

Mit gondoltok? Tartsak ki mellette, várjam ki azt az időt, ami neki megfelelő, aztán lehet, h mi leszünk a világon a legboldogabbak? Vagy inkább ismerkedjek, majd kezdjek bele egy új párkapcsolatba, ahol egyeznek a rövid- és hosszú távú céljink is? De mi van, ha a páromhoz hasonló szuper embert sose találok? Nagyon örlődök, h mit kellene tennem, de én ebbe teljesen bele vagyok betegedve, h ennyire távol áll tőle a családtervezés :(


Kioktató jellegű válaszokat nem kérek, csak arra szeretnék választ kapni, h Ti mit tennétek a helyemben, ha ilyen helyzet állna elő.

Köszönöm, h elolvastad!



2021. máj. 3. 09:17
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Na, ott van, az egészet azért mondta így, mert addig is elhallgattat. Nagy az esélye, hogy később sem akar gyereket. Ha mégis beadja a derekát, az sem garancia arra, hogy nem fog később lelépni, mert mégse jön be neki a családozás, aztán nevelheted egyedül. Az egész úgy gáz, ahogy van.
2021. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég, milyen emberek vannak... Ne haragudj, de kicsit felidegesített, hogy valaki azt tanácsolta, hogy "intézd úgy, hogy becsússzon a baba". Örülök, hogy te egészségesen gondolkozol, és nem fogadod meg a tanácsát.


Neki van joga a childfree élethez, de neked is van jogod az igazságról, arról, hogy kerek-perec kimondja. Bár a legutóbbi válaszodból sem az jön le, hogy tökéletes, őszinte kapcsolatotok van.

2021. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen válasz után én a felvezető szövegben leírt lehetőséggel élnék,és elkezdenék ismerkedni,és ha találnék olyan férfit aki tudja hogy mit akar,akkor kilépnék a mostani "tökéletes" kapcsolatból.Ha nem találok,akkor legalább megpróbáltam,nem csak birka módra vártam.
2021. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, az én párom is sokáig mondogatta, hogy nem kell még neki gyerek, meg nem érzi késznek magát stb. Majd egyszer jött egy pont számára ami megváltoztatta benne a dolgokat és azóta azt érzi, hogy mégis akar. Előtte teljesen kétségbe voltam esve, hogy mi lesz velünk. Nem mondom hogy a te párodnál is ez lesz, de ha ő azt mondja, hogy akar de még nem tudja mikor akkor ez az igazság. Nem minden kapcsolatban kell kamuzni a másiknak. Ha nem akarna akkor azt mondaná. Viszont ha ő azt mondja, hogy 35 éves kor előtt nem szeretne, az is az igazság.

A becsúszós babát meg hagyjuk, borzasztó nagy törés lenne a kapcsolatban, főleg mivel a párod még nem szeretne. Aki ilyen módszerhez folyamodik az nem is szereti igazán a párját. Egy gyerek felelősség.

2021. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
35%
Ha ő is úgy érzi, hogy nagyon jó ez a kapcsolat, akkor miért nem vesz el feleségül? Ezt kérdezd meg tőle, ne azt, hogy mikor lesz gyerek. És ha nem akar elvenni feleségül, akkor nézzél másfelé. Ha pedig elvesz, akkor már nem kérdés, legyen-e gyerek.
2021. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
87%

Egy dolgot tudok hozzászólni.

Ha nem tudja meghatározni,hogy mikor, akkor valószínűleg soha.

Ez csak egy kibúvó neki.

Van olyan,hogy az embernek nincs kedve nagy beszélgetésekhez,de 3 év alatt azért egy alkalom összejöhetett volna.

Ez csak időhúzás.

Volt ilyen szuper kapcsolatom nekem is.Egy házasság...volt.

Mire rájöttem,hogy túl sok idő telt el,már késő volt.

2021. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!