Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak annyira tabu a fing...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak annyira tabu a fing téma,hogy 2 év együttélés után is cikinek tartja ha kiszalad egy galamb?

Figyelt kérdés
Nyilván nem kell fingó versenyt rendezni és beszélni se róla,és bizonyos helyeken,helszetekben vissza kell tartani,de ő szerinte wc-n kell elintézni a dolgot.Szerinte ilyet a legalja emberek csinálnak:)))Ami szerintem teljesen életszerűtlen,mert pl nem olyan mint amikor az ember elmegy pisilni,hogy akár jó pār óráig nem kell menni,ellenben a finggal,ami lehet 5 percenként jön ha úgy van:)))Szóval mennyire életszerű,hogy az ember a nappaliból vagy az éjszaka kozepén szaladgál a wc-re fingani,ami akár 10 percenként is megeshet?:)Nyilván az ember csinálja disztingváltan,de ezért wc-re menni.Ráadásul ha az ember olyan helyen van ahol esély sincs wc-re menni akkor elég fájdalmas is tud lenni,de ő pl inkább szenved,mint hogy pl elöttem elnyomjon egy galambot.:)Mielött jönnétek,hogy a kérdés kamu,sajnos nem az...
2021. máj. 4. 12:07
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
93%
Igen.
2021. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sosem volt az,sőt mindig mondtam kapcsolataimban,hogy nyugodtan lehet ha úgy van. De van olyan ismerősöm aki egész életében így élt ahogyan leírtad,már 60 fölötti de még mindig a wc-re megy ki.Illetve van olyan aki a másik véglet ő mindig mindenhol,volt hogy családi ebéd közepén,orvosi megbeszélés közben stb.ez már bunkóság.

Egyébként nem egészséges visszatartani sokat,bélcsavarodást lehet kapni,de arra azért figyeljünk hogy ne menjünk át tahó módba.

40/N

2021. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
96%
De jó ez a kérdés! Nálunk, apu és anyu már idősek voltak, 80.felé közeledtek, ha apu véletlenül "elengedett" egyet, anyu már ment is a fejére koppintani. Szó szerint..
2021. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem 2 éves kapcsolatban még tényleg nincs itt az ideje annak, hogy a tévé előtt ülve kéz a kézben fingogassatok. Tök természetes, hogy nem akar előtted nagyokat reccsenteni, az viszont már nem feltétlenül, hogy ehhez minden alkalommal kimegy a budira.
2021. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

ma 12:39


Nem igazán nézünk tv-t,jövős menős fajtából valók vagyunk.Nyilván nem fingó versenyre gondoltam én sem.De nehogy már az éjszaka közepén ha az embernek többször kell,akkor vissza tartsa vagy 10 percenként a wc-re rohangáljon.Nem túl életszerű...

2021. máj. 4. 12:43
 6/54 anonim ***** válasza:
40%

Én is azt láttam otthon hogy ezt mindenki privátban intézi, soha nem voltunk azok a Kőbányait iszogató, parízertől röhögve fingorászó család.

Ehhez tartom is magam, soha nem hoznám olyan kellemetlen helyzetbe a párom hogy az orra alá dörrentek.

2021. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
81%
IBS-em van, na nem képzelheti senki, hogy ha olyanom van, majd fél percenként rohangálok ki a wc-re, vagy egyenesen bezárkózok oda fél, vagy még több órára... Aki ennyire természetes dolgoknak ekkora feneket kerít annál valami hibás a toronyban. Oké, nyilván ne mások előtt direkt megbotránkoztatva, de aki ennyire szorong egy teljesen természetes biológiai jelenség miatt az beteg.
2021. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
36%

"lehet 5 percenként jön" Akkor vagy az étkezéseddel vagy az egészségeddel baj van!

Tök jogos a párod viselkedése. Undoritja a büz!

2021. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
56%
8-as nem minden puki bűzös...
2021. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

ma 12:44


Ember!Mi a picsa köze van a köbányinak és a parizernek a finghoz?Ha sonkát eszel és viszkit iszol vagy bélszint eszel,akkor nem fingasz?:D

Úristen:D

2021. máj. 4. 12:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!