Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak annyira tabu a fing...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak annyira tabu a fing téma,hogy 2 év együttélés után is cikinek tartja ha kiszalad egy galamb?

Figyelt kérdés
Nyilván nem kell fingó versenyt rendezni és beszélni se róla,és bizonyos helyeken,helszetekben vissza kell tartani,de ő szerinte wc-n kell elintézni a dolgot.Szerinte ilyet a legalja emberek csinálnak:)))Ami szerintem teljesen életszerűtlen,mert pl nem olyan mint amikor az ember elmegy pisilni,hogy akár jó pār óráig nem kell menni,ellenben a finggal,ami lehet 5 percenként jön ha úgy van:)))Szóval mennyire életszerű,hogy az ember a nappaliból vagy az éjszaka kozepén szaladgál a wc-re fingani,ami akár 10 percenként is megeshet?:)Nyilván az ember csinálja disztingváltan,de ezért wc-re menni.Ráadásul ha az ember olyan helyen van ahol esély sincs wc-re menni akkor elég fájdalmas is tud lenni,de ő pl inkább szenved,mint hogy pl elöttem elnyomjon egy galambot.:)Mielött jönnétek,hogy a kérdés kamu,sajnos nem az...
2021. máj. 4. 12:07
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
70%
Én értelek, amikor párommal összeköltöztünk, ő is beszólt ha kicsúszott egy véletlen vagy valami. Mondtam, hogy a saját otthonomban nem fogom magam feszélyezve érezn, nyilván én se fogok az orra alá, de had ne szégyelljem már, hisz természetes dolog.
2021. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:

"Tök jogos a párod viselkedése. Undoritja a büz!"


Miért te tán ki izzadod vagy elpárolgod?:D

Beteg emberek vannak...

2021. máj. 4. 12:51
 13/54 anonim ***** válasza:
77%
Jogos kérdező, sok itt az álszent. Ők gondolom se nem büfiznek, se nem pukiznak, sőt, egyáltalán wc-zni se kell nekik. Biológia egyes mindnek. És nem, nem arról van szó, hogy direkt lefingani a másik fejét, ami valóban alpári, de aki világvégét csinál abból, hogy valaki felfújódott az egy idióta.
2021. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

ma 12:54


Hát van itt bőven álszent...

Persze nyilván nem arra gondoltam,hogy direkt az orra ál vagy evés közben,konyhán pl én se szoktam,de pl egy kádból nem fogok azért kiugrálni vagy éjszaka azért felkelni vagy mert pl öltözködés közben kell,nem fogok azért wc-re rohangálni.

2021. máj. 4. 12:57
 15/54 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy olyan barátnőm (tehát barát barátnő) magyarázta, hogy nem illik szellenteni egy párkapcsolatban a másik előtt, akinek még kapcsolata sem volt soha. Ráadásul ő folyamatosan fingott, amikor nála voltam vendégségben, egyszer akkor amikor épp ettem és mellettem ült.
2021. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
17%
Csak érzékeltetni akartam a Kőbányaival meg a parizerrel a színvonalat, kedves kérdező, de nem lepődtem meg hogy nem sikerült megérteni.
2021. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
69%

Bírom amikor természetes biológiai jelenségeket társadalmi sztereotípiákkal mosnak össze :D


Egyébként van, akit tényleg nagyon feszélyez ez, többnyire a családból hozza mindenki a hozzáállást ehhez a témához. Kulturáltan kell kezelni és kész, nem kell ebbe többet belegondolni. Ezt kellene vele is megértetni, hogy egy biológiai folyamat egyáltalán nem szégyellnivaló, és tényleg van egészségügyi kockázata, ha vki folyton visszatartja.

2021. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:

ma 13:00


Úgy látom neked se...

Én értem mire céloztál,hogy ezzel a kőbányait vedelő és parizer evő prolikra gondoltál,te nem értetted a bélszínt ezek szerint....

De elmagyarázom hogy megértsed.Attól hogy valakinek van pénze pl bmw-re meg bélszínre,mert nyilván az általad említett prolik nem fognak full drága bmw-vel szaladgálni és bélszínt se fog venni 10 ezer ft/kg-ért.De attól még ugyan olyan büdöset sz@rik,mert ő uri f@sznak gondolja magát!Nem a bélszín miatt,amit neked nem sikerült felfogni....hane

2021. máj. 4. 13:08
 19/54 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, te a pasi vagy a párosból?
2021. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
89%
Emberfüggő. Mi is fingunk egymás előtt a férjemmel, sőt, volt, hogy úgy kakiltunk, hogy benn volt a másik a fürdőszobában. Teljesen normális dolog, nyilván törekedni kell arra, hogy az ember elkerülje ezt a helyzetet, de hozzátartozik a szoros kapcsolathoz az is, hogy nem csak illatosan, cukormázban látja az egyik ember a másikat. Én nem tudnék úgy leélni egy életet, hogy folyton a wcre rohangáljak, ha épp fingani kell. Ebéd közben, családnál, stb persze visszatartjuk, de ha csak magunk vagyunk, akkor nem robbanunk fel.
2021. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!