Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak annyira tabu a fing...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak annyira tabu a fing téma,hogy 2 év együttélés után is cikinek tartja ha kiszalad egy galamb?

Figyelt kérdés
Nyilván nem kell fingó versenyt rendezni és beszélni se róla,és bizonyos helyeken,helszetekben vissza kell tartani,de ő szerinte wc-n kell elintézni a dolgot.Szerinte ilyet a legalja emberek csinálnak:)))Ami szerintem teljesen életszerűtlen,mert pl nem olyan mint amikor az ember elmegy pisilni,hogy akár jó pār óráig nem kell menni,ellenben a finggal,ami lehet 5 percenként jön ha úgy van:)))Szóval mennyire életszerű,hogy az ember a nappaliból vagy az éjszaka kozepén szaladgál a wc-re fingani,ami akár 10 percenként is megeshet?:)Nyilván az ember csinálja disztingváltan,de ezért wc-re menni.Ráadásul ha az ember olyan helyen van ahol esély sincs wc-re menni akkor elég fájdalmas is tud lenni,de ő pl inkább szenved,mint hogy pl elöttem elnyomjon egy galambot.:)Mielött jönnétek,hogy a kérdés kamu,sajnos nem az...
2021. máj. 4. 12:07
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:

ma 13:09


Igen

2021. máj. 4. 13:11
 22/54 anonim ***** válasza:
51%
álszent, finnyáskodó népség (főleg a nők játsszák az eszüket) gondolom a f@szt is kesztyűs kézzel fogják meg...
2021. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:

ma 13:13


:DD

2021. máj. 4. 13:15
 24/54 anonim ***** válasza:
100%
Én általában, ha jönne, és a párom a közvetlen közelemben van, picit félre megyek. De nem rohanok a WC-re, hogy jajj finganom kell. Csak feszéjezne, ha az orra alá durrantanék.
2021. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

ma 13:11


Hát mondjuk kaksizni azt én se tudnék,hogy ott tipeg mellettem:D

2021. máj. 4. 13:16
 26/54 anonim ***** válasza:
39%

18, max nem mások előtt. Amit te nem fogsz soha megérteni. Teljesen más közegből jöttünk, ennyi.

Ahogy te és a párod is eltérő társadalmi szintekből jöttetek.

Egyébként fing témától eltekintve, minden kapcsolat a kompromisszumokról szól. Két emberről, akik nem alá-fölérendelt viszonyban vannak ideális esetben. Ha az egyiknek valami (bármi) kellemetlen, akkor a másik nem csinálja, nem hozza olyan helyzetbe azt, akit elvileg szeret. Ha meg nem tudja elfogadni hogy a másiknak ez nem fér bele, akkor keres olyat aki hasonló gondolkodású, akinél belefér.

Nálatok láthatóan nincs meg az egyenlőség, ez abból is egyértelmű ahogy itt viselkedsz. Ha valaki olyan választ ír ami neked nem szimpi, akkor az minősíthetetlen stílusban van lehordva. Gondolom otthon is így mennek a dolgok. Tolerancia nulla. Ő toleráljon és szagolgassa a fingod, te meg kiteregeted a szennyest és kiírsz róla a netre egy kérdést hogy milyen fura amiért sokkal kulturáltabb nálad.

2021. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
Exem kiborult, amikor véletlenül elszellentettem magam. Ő volt a férfi. De ő persze finghatott, az férfidolog. Nem is voltunk sokáig együtt, engem ez a kettős mérce zavar nagyon. Természetesen nem szokásom mások orra alá fingani, de sok zöldséget eszem, egy párkapcsolatban azért ne legyen már ez horrorisztikus borzalom, ha kicsúszik.
2021. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
90%
26. Na mert látatlanban parizerezni meg Kőbányaizni és fingós-röhögős családnak minősíteni aztán nagyon toleráns és empatikus magatartásra utal...
2021. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
84%

27. vagyok

"Teljesen más közegből jöttünk, ennyi." Ne haragudj, de ha elszellentem magam, akkor feltételezhető, hogy valami alja, ősember szintű családból származom?

Szüleim visszafogott, értelmiségi emberek. Én meg jelenleg egy elég nehéz szakon tanulok egyetemen, imádok múzeumokba, képtárakba járni. Mindig úgy próbáltam élni, hogy ne zavarjak másokat, ne tolakodjak be a privát szférájukba. Mégis néha kicsúszhat egy-két nem mondjuk ki a nevét az ember alfeléből egy hosszab kapcsolatban.

2021. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

ma 13:18


Jössz te a picsát egy más közegből.Játszod itt az agyad ennyire egyszerű,mert uri f@sznak vagy pics@nak képzeled magad.Egy teljesen természetes dologra te azt mondod hogy fúj mert ez gusztustalan meg pfej egy természetes folyamatra.Ez az élet velejárója.Egy szerencsétlen komplexuszusos vagy,ennyire egyszerű.Gondolom sz@rni se mész el,mert az ciki?

Elmondom még egyszer!Nem azt mondom hogy fingadozzunk a másik orra alá,meg a konyhán pl evés közben.Te meg akkor szaladgáljál és bujkálj a párod elött te szerencsétlen meg érezd magad kellemetlenül mert órákig tartogatod a fingodat.Szánalmas megjátszós,képmutató uri f@sz:)

2021. máj. 4. 13:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!