Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak annyira tabu a fing...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak annyira tabu a fing téma,hogy 2 év együttélés után is cikinek tartja ha kiszalad egy galamb?

Figyelt kérdés
Nyilván nem kell fingó versenyt rendezni és beszélni se róla,és bizonyos helyeken,helszetekben vissza kell tartani,de ő szerinte wc-n kell elintézni a dolgot.Szerinte ilyet a legalja emberek csinálnak:)))Ami szerintem teljesen életszerűtlen,mert pl nem olyan mint amikor az ember elmegy pisilni,hogy akár jó pār óráig nem kell menni,ellenben a finggal,ami lehet 5 percenként jön ha úgy van:)))Szóval mennyire életszerű,hogy az ember a nappaliból vagy az éjszaka kozepén szaladgál a wc-re fingani,ami akár 10 percenként is megeshet?:)Nyilván az ember csinálja disztingváltan,de ezért wc-re menni.Ráadásul ha az ember olyan helyen van ahol esély sincs wc-re menni akkor elég fájdalmas is tud lenni,de ő pl inkább szenved,mint hogy pl elöttem elnyomjon egy galambot.:)Mielött jönnétek,hogy a kérdés kamu,sajnos nem az...
2021. máj. 4. 12:07
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
76%
Én simán elengedem magam, nem zavarja a férjem
2021. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
75%
Exemnek volt a mániája, higy rohasszunk egymás előtt. Én elvonultam. Engem rohadtul idegesített, hogy olyan igazi rojtosra szaggatott ánuszrózsahangút rotyogtatott nő létére. Az persze nem tetszett neki, amikor kapott olyan lapos csöndes kénköveset.
2021. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 42-es komment valami haláli poénos megfogalmazással bír. 😆
2021. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
85%
Azért 5 percenként ne fingjunk már.
2021. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
42- nem egészen értem. Tehát az exed amellett volt, hogy nyugodtan csináljátok egymás előtt? Csak ugy gondolta, hogy ő egyenlőbb nálad és bár neki szabad, de te inkább ne csináld?
2021. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
68%
44. Ha jön akkor jön.
2021. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%
De ha valaki 5 percenként böfög, tüsszög, krákog, az is zavaró, és ki kéne magát vizsgáltatni.
2021. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
78%
45: csak nem voltunk kompatibilisek. Én a hangot nem bírtam, ő meg a szagot. Biztos vannak fingkompatibilis emberek is. 🤣
2021. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
50%
Mi 10 ève vagyunk együtt, de mi sem fingunk egymás előtt. Nálunk a családban ez sosem volt divat és náluk sem. Ettől még nem vagyunk rossz emberek...
2021. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:

37-es te valami nagyon nagy urinőnek vagy úrfinak gondolod magad így van?:D

Közben meg olyan büdöseket eregetsz te is mint a parizeres,kőbányaisok:))

Amúgy senki nem mondta,hogy osszad meg ország,világ elött,te valamit nagyon félreértesz...

Biztos kellemes lehet a párod elött órákik visszatartani jó kis hasgörcsel ha éppen nem tudsz elmenni wc-re pl.Ha kell 10 percenként esetleg,mert megesik,akkor meg szaladgálsz a wc-re...nagyon életszerű lehet a dolog.:D

2021. máj. 4. 18:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!