Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha a pasinak van autoja és tőletek 2órás busz útra lakik a pasi, el várjátok hogy értetek menjen vagy buszoztok hogy vele lehessetek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 21:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 órára laktunk egymástól, de az ő városában több mindent lehetett csinálni. Párszor átjött a motorjával, de legtöbbször én buszoztam.
2021. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Helyzettől függ. Alapvetően simán buszoznék 2 órát, azzal nincs gond, nem esik le az aranygyűrű az ujjamról emiatt. Akkor azért jól esne, ha eljönne értem autóval, ha:

- az a busz, amivel el tudok hozzá menni, veszélyes útvonalon jár, vagy a tipikus törzsközönséggel nem szívesen utazik együtt az ember (ültem pár ilyen buszon, halálfélelmem volt úgy is, hogy a párom mellettem volt, mert elöl balhésak ordibáltak, hátul balhésak ordibáltak, verekedtek, nőket zaklatnak stb.)

- olyan találkáért nem cs.sznék el 4 órát oda-vissza útra az életemből, hogy egy órára tudjunk találkozni, és kb. arra legyen idő, hogy 2x megfektessen... ha már ennyit utazom, akkor az legyen mennyiségileg "korrekt", minőségi együtt töltött idő

2021. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Ja és amikor átjött akkor nálam voltunk, nem furikázott, nyilván nem vártam volna el, tök hülyeség lett volna. Semmi baj a busszal, jobb, mint oda vissza x órát vezetni.
2021. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez azért nagyban függ attól is, hogy autóval mennyi lenne. Mert gondolom, az autópálya kikerüli a kis falvakat, stb ahol a busz megáll. Nekem nincs bajom a buszozással, nappal elbuszozgatok ha van épp felesleges két órám, de este biztos hogy nem buszoznék, nem sétálnék a megállóba stb. Szóval én azt az opciót ajánlanám fel, hogy belefizetek a benzinpénzbe, de inkább jöjjön értem autóval (amennyiben az rövidebb időtartam)
2021. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Busszal 2óra hiszen az minden bokor és meg állóban meg áll, autóval 40perc.
2021. máj. 4. 21:19
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor maradnék annál, amit fentebb írtam. Felajánlom hogy belefizetek a benzinköltségbe, de jöjjön értem inkább. Szerintem a párnak se mindegy, hogy még jut nekik extra másfél óra együtt
2021. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ez igaz.
2021. máj. 4. 21:24
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem várnám el, megbeszélném vele az opciókat. Pl. milyen programra menjünk, hova (lehet 3. város is), hogy éri meg jobban odamenni stb. Én rugalmas vagyok és sok megoldásra, programra nyitott.

Soha nem okozott ha a párom 2 megyével arréb lakott az sem.

2021. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Autóval 40 perc??? Az lóf.sz már megbocsáss! Én 2 órákat is vezettem csajsziért.
2021. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Igen, mert a busz minden busz megálóban és szinte bokorban is meg áll emiatt 2óra az út busszal.

Míg az autóval egyenes úton halad és nem áll meg sehol csak Á pontból B pontba halad.

Akkor így inkább a benzínbe adás, és csak ő jöljön?

2021. máj. 4. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!