Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbantott a parom,ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbantott a parom,ti hogy folytatnàtok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Osszevesztunk a parommal,majd a fejemhez vagta hogy egy lusta semmirekello sz.r vagyok a csaladommal egyutt .(Nekem van egy 4eves gyerekem,ovodaba viszem,vezetem a haztartast,dolgozok mellette) en ugy erzem h ennel tobbet nem tudok tenni de ha o igy gondolja akkor nem tudom ennek a kapcsolatnak mennyi ertelme es jovoje van
2021. máj. 6. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Kedves párod van. Ő mit tesz hozzá a közös életetekhez? Eleget ahhoz, hogy felnőtt dolgozó nőként, édesanyaként ezt eltűrd? Ha nem, akkor viszonlátás.
2021. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Még mindig a párod? Ne már. Ne mutass ilyen példát a gyerekednek, ne csinálj belőle lelki sérült lábtörlőt felnőtt korára.
2021. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

A vita hevében van, hogy elvétik sokan a sulykot.

Ha megnyugodtak a kedélyek, kérdezz rá, hogy miért állít ilyet.

Ha nem gondolta komolyan, a minimum, hogy bocsánatot kér.

2021. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ő nem tesz hozza semmit.Azt mondja h egy gyerek ezzel jar ,en vallatam anno az elozo kapcsolatomban stbstb..es h mas is egyedul van a problemaival,dolgaival,haztartassal
2021. máj. 6. 11:10
 5/14 A kérdező kommentje:
Aztan nemsokkal utana mondta hogy ne haragudjak..de ha ezt o tenyleg igy gondolja akkor nem tudom h mit keres mellettem .ha en ennyire rossz vagyok szerinte,ennyire tulaggodo semmirekello elkenyeztetett lusta valaki
2021. máj. 6. 11:12
 6/14 A kérdező kommentje:
Beteg a gyerek.4hete lassan.kozben megoldom h vigyazzanak ra mikor dolgozom.Nagyon megbantott..Annyira elkapott a fajdalom vagy nem is tudom mi hogy elh.nytam magam h alig ertem ki a mosdoba
2021. máj. 6. 11:14
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha semmit se tesz hozzá akkor mit akarsz még tőle?
2021. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Ne kínozd magad ezzel a pasival, nem tudom mit szeretsz rajta de nyisd ki a szemed. Egyedül is jobb, mint egy ilyen extra teherrel.
2021. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
2eve vagyunk egyutt de nem elunk még egyutt.Akarunk majd venni egy kozos lakast de ez a mostani dolog nagyon a padlora vagott.En mindent megteszek,szivem lelkem bele rakom es mégis ezt gondolja rolam..
2021. máj. 6. 11:35
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

"Azt mondja h egy gyerek ezzel jar ,en vallatam anno az elozo kapcsolatomban stbstb..es h mas is egyedul van a problemaival,dolgaival,haztartassal"


Olvasd el ezt a mondatodat. Itt a pasid felfogásával van a probléma, egy szeretetteli párkapcsolat arról szól, hogy segítjük a másikat és NEM vagyunk egyedül a problémánkkal, mert van egy társunk. Szerintem ez a csávó nem becsül meg téged és nem lenne jó partnered hosszú távon sem. Ilyeneket mond, így viselkedik, valszeg a gyerekedet sem fogadta el... te egy elég elszánt talpraesett nőnek tűnsz, aki megállja egyedül is a helyét a világban. Ne hagyd, hogy így bánjanak veled, mert ennél többet érdemelsz és találhatsz olyan társat, aki megbecsül.

2021. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!