Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak ha a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak ha a másik folyton lyukat beszél a hasamba?

Figyelt kérdés

Évek óta benne vagyok egy kapcsolatban, viszont szeretnék belőle kilépni. Már vagy 3x szakítani akartam vele, de végül mindig egy tartalmas beszélgetés lett belőle ahol sajnálatosan sikerül belém magyaráznia hogy maradjunk együtt. Aztán heteken belül persze megintcsak oda jutok hogy mennék tőle rövid úton. Nem igazán akar elengedni, ez látszik. Elég jó a beszélőkéje és nagyon jól kommunikál. Én meg akkora balfék vagyok hogy végül még tud győzni, s ezt szeretném kiküszöbölni.

Van valami ötletetek hogyan álljak neki? F


2021. máj. 9. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
mond meg, hogy szakítani akarsz és ennyi. nem kell ezt túl ragozni. nem értem hogy tud rábeszélni ha nem akarsz együtt lenni vele. húzd ki a fejed a seggedből és menni fog
2021. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt h már nem szereted. Arra nem iagazan lehet mit mondani vagy körül magyarazni.
2021. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BeefEater ***** válasza:

- Jolán, szakítok veled.

- De várjál Béla, beszéljük meg...

- Ezen már nincs mit megbeszélni. Szia.


Magyarul szakíts vele és ne adj neki lehetőséget, hogy megpróbáljon meggyőzni.

2021. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Összecsomagolod a cuccodat, szakítasz vele és elsétálsz mindenféle felesleges duma nélkül.


Nem nagy ördöngösség.

2021. máj. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!