Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a másik ingatlaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a másik ingatlanát a saját otthonodnak érezni ha így költöztök össze?

Figyelt kérdés

Nekem nincs ingatlanom, beláthatatlan mikor lesz, annyira alig haladok a gyűjtéssel, es ha lesz is, vmi lepukkant.

Ellenben a pàrom épp épitkezik, de ráadásul vmi villaszerűt, több ingatlanja is lehetne két perc alatt ha akarná, és lassan pedzegeti is az összeköltözést.


Ahogy elképzelem nekem teljesen az az érzésem lenne hogy én egy vendég vagyok nála, otthon érzés abszolut sehol nem lenne bennem meg es mindig meglenne az a tudat is ha válunk mehetek a lepukkant házamba ami valahol "alázó"érzést is kelt bennem.


Csak most ugy bevillantak az eltartott nők meg a goldiggerek stb, hogyan lehet ezt ilyen lazán venni amikor a másiknak van meg csak mindene es ebben élni felhőtlenül boldogan hierarchia nélkül?



2021. máj. 12. 06:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
98%
Úgy hogy közben félreraksz pénzt ha el kéne menned akkor legyen miből.
2021. máj. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 A kérdező kommentje:

1# nem errol van szo


Hanem hogyan lehet ugy együtt élni vkivel hogy en ne vendégnek erezzem magam nála. Hanem ugy érezzem otthon vagyok. Az az érzés.

2021. máj. 12. 06:38
 3/79 A kérdező kommentje:
Mê házasságban sem tudnám azt elmondani hogy "megyek haza". Ha érted mire célzom..
2021. máj. 12. 06:39
 4/79 A kérdező kommentje:

Hanem "megyek a férjemhez" (a villájába)

Ezzel a tudattal hogy lehet élni? Más nők hogy képesek erre?

2021. máj. 12. 06:40
 5/79 anonim ***** válasza:
84%

Éltél már albérletben?


Pont olyan érzés.

2021. máj. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 A kérdező kommentje:

Igen. Az sem az otthonom csak amolyan "átmeneti szállás"

De ugyanezt megèlni egy párkapcsolatban/házasságban??


Pár eltartott gondolkodása érdekelne nagyon.

2021. máj. 12. 06:55
 7/79 A kérdező kommentje:

Olyan mintha a "férjem"albérlője lennèk.

Irtora görcsölök ettől.

2021. máj. 12. 06:59
 8/79 anonim ***** válasza:
86%
Fogalmam sincs, nem voltam még sosem hasonló helyzetben, de szerintem minél több időt töltesz ott, minél több dolgot veszel bele meg te (akár bútor, akár dekoráció, akár háztartási gép, tisztítószer etc.) és minél többször takarítod végig, főzöl a konyhában, egyre otthonosabbnak fogod érezni. Egyébként szerintem hasznos lenne ezt az érzésedet felvetned a párodnak is, ha már nyíltan emlegeti az összeköltözést.
2021. máj. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
97%
Hát biztos le leszek pontozva, de felesleges ezen ennyit rinyálni. Odamész, adsz a rezsibe, felezitek a kiadást, több pénzt marad amit félreraksz. Semmivel sem jobb albérletet és rezsit fizetni majd azon agyalni, hogy vajon milyen kiadás jön még a hónapban.
2021. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A kérdező kommentje:

9#azt keresem hol van ebben az otthon érzés. Nem arrol van szo hogy tokmindegy hogy alberletben vagyok e, vagy a paromnàl anyagilag. Hanem hogy ugyanaz az érzés a ketto. Házasságban "albérletben"élni a párom a foberlo..érted?


Koszi 8#ezek màr nekem nem adják meg, mert az exszel már igy eltem en rendeztem be a konyhat is azt hittem otthon vagyok, erre lecserélt egy masik nőre, es egy masik no fekszik most az "ágyamban", es főz a "konyhámban".

Azaz most már a berendezés stb az én "lenyomataim"sem adnák meg nekem az otthonérzést, mikor egy csettintéssel lecserélnek, ha a fejukbe veszik. Aztán egy mssik nő hordja a "papucsom".

2021. máj. 12. 07:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!