Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthetőhogy elmúlt ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthetőhogy elmúlt ezért a vonzalom?

Figyelt kérdés

Már nem olyan a vonzalom köztünk mint kapcsolatunk elején. Nyilván ez érthető, de barátnőm nagyon sokat változott fizikailag rossz irányba. Nyilván betegség okozta változásról nem tehet az más


Egyszerűen úgy kellett vele veszekedni menjen orvoshoz mert már tünetek voltak és ki kellett deríteni hogy betegség vagy a túlsúly okozza e.

A vizsgálat után se azt tette amit a doki mondott. Vastag lett a lába mert dagad fáj, nagyon durván narancsbőrös lett a combja,a hasi hurkát nem említve.


Kapcsolatunk elején nem így nézett ki, hiába de így már nem annyira kívánom. Kezdetben csak figyelni kellett volna, mostanra úgy néz ki hogy pajzsmirigy gondok is kialakultak.


Nekem fontos azért a kinézet is. A segítségem és a szavaim se értek semmit nála..


2021. máj. 15. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem hagyd békén, szakítsatok, megérdemli, hogy találjon egy normálisan helyetted.
2021. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
sekélyes barom vagy. Keress akkor egy modellt magadnak.
2021. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Tisztázzuk.

Nem a túlsúly okoz pajzsmirigy problémát, hanem a pajzsmirigy probléma okoz túlsúlyt.

A stressz, a depresszió, a kimerültség okozhat pajzsmirigy problémát IS. A lélek könnyen megbetítheti a testet. Nem véletlenül lesz nőgyógyászati problémája annak, aki anyaként nem tud kiteljesedni. Például. Vagy nem véletlenül fáj a háta, a válla vagy a dereka annak, aki átvitt értelemben túl sok terhet visel. Nem véletlenül lesz emésztési problémája annak, aki sokáig emészti magát.


Kicsit nézzél magadba, hogy mi lehet az oka, ha egy fiatal nő melletted ennyire lerobban, és lepusztult.

2021. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Érthető. Én is kövér nő vagyok, nem nagyon megy a fogyás, de én teljesen megértem a kérdezőt. Szeretnék én is lefogyni, de nincs akaraterőm és most pont egy stresszes helyzetben vagyok és arra várok, hogy azon túl legyek. De egyébként azt hozzá kell tegyem, hogy nem a túlsúly miatt válok éppen, mert abból már fogytam, hanem utána az lett a baja, hogy 40 évesen öregebb lettem. Próbáltam szépítkezni, drága ránctalanítót venni, de erre meg az volt a válasz, hogy drága. Egyszerűen megmondta a szemembe hogy ő egy fiatalabb nőt akar és most már minimum 10 évvel fiatalabbat keres utánam, pedig köztünk csak 3 év van. Szóval lehet ő szép, csinos, de egy bizonyos kor után már eljön az a kor, hogy a fiatalsága hiánya fog zavarni. az igazi szerelem valahol a lelkek találkozásával kezdődik és az megszépíti a kövér testet, a ráncos, "leszakadt" arcot is. Azt vizsgáld meg van -e benned lelki kapocs, szeretet, kötődés, mert ha nincs, hiába fogy le, sajnos akkor majd idősebben nem fog tetszeni.
2021. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja megoldani neked itt, ez a te “ harcod” szereted vagy nem?
2021. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

.Azt tudom én is 3.

De legelőször mikor nagy nehezen elment dokihoz még nem volt ilyen probléma, csak elmondta a doki hogy ha nem figyel akkor hamarosan egyéb bajok lesznek, nos most már van, mivel a doki intelmeire nem figyelt hogy ne következzen be..


Pont hogy nem az zavar hogy nem modell alkat, hisz az nem volt. De messze van/ volt ahhoz a súlyához ami jól állt neki és a nagassagahoz is

2021. máj. 15. 10:06
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha nem hallgat a dokira, akkor egyszerűen buta . Akarsz egy buta emberrel együtt élni?
2021. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem miért kéne mindennemű változást elfogadni. Az önfejüsége vezetett ide és látszólag még mindig nem tesz az egészségéért. Azt ajánljátok a kérdezőnek, hogy nézze végig amint szép lassan leépül a nő egészsége, ami ellen nem tesz semmit?
2021. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor akarod ezt mèg megkèrdezni, ès itt kibeszèlni a barátnőd?
2021. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon unom már ezt a kérdést.


Minden nap megkérdezitek, sokszor szerintem ugyanaz az ember.


Ha nem tetszik, hagyd ott, ennyi. Keress egy modellt, akinek alap a saláta meg a napi 3 óra futás.

2021. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!