Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal másfél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal másfél éve vagyunk együtt,egyenlőre nem élünk együtt.A kapcsolatunk harmónikus, apróbb veszekedések persze akadnak. Pár napja összeszólalkoztunk, majd a szócsatát követően elment a lakásomból, azóta nem jelentkezik.Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ő bántott meg én ennek hangot adtam, szóval nem érzem, hogy nekem kell őt keresni. Mit tennétek? Akár szakításnak is gondolhatom a viselkedését?

2021. máj. 16. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És ez a kapcsolat mitől is harmonikus?
2021. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
A helyesírásod az oka:)
2021. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi a problémád kettes?
2021. máj. 16. 13:03
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Semmi az ég világon.


Ha elment, akkor majd visszajön. Ha nem jön vissza, akkor nem jön vissza. Ezt innen eldönteni lehetetlen. Arra sem lehet semmit mondani, hogy ennek milyen esélye van. Ezt neked kell tudni. Ha nem jön vissza, akkor vedd szakításnak.

2021. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Ezt két homályos közhely alapján ki fogja megmondani?
2021. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél? Ha nem tartod fontos dolognak az összeveszést, akkor hívd fel; amennyiben kardinális kérdésről van szó, és fontos, hogy bocsánatot kérjen, akkor várj. Amennyiben nem keres, akkor ennyi volt.
2021. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát... ha megbánt, Te nemtetszésed fejezed ki, erre ő lép le és napok óta szóra se méltat... én biztosan nem keresném. Ez nekem tipikusan a büntetés-játszmának tűnik: még Te izgulsz, mi van vele, mi van veletek, ő visszafordítja az egészet és rád teszi, hogy mit okoztál neki a "hisztiddel" hogy Te érezd rosszul magad... majd nem győzöd kiengesztelni, ő meg esetleg nagylelkűen megbocsát.

De ne legyen igazam.

2021. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Másfél év párkapcsolatot azért talán le kellene zárni. Ne mondjátok már, hogy nem. Hát ha másfél év után eltűnne az imádott kutyátok vagy cicátok, csak akarnátok tudni, hogy mi lett vele...

Szóval igen, én felhívnám, megmondanám, hogy megsértődtem, megkérdezném, hogy ő is megsértődött-e. Mert simán lehet, hogy igen, ő meg úgy véli, hogy te voltál a gonosz, rossz, stb. Ha ezt tisztáznánk, hogy ki haragszik kire (de nem kell újra kezdeni, hogy miért), akkor megkérdezném, hogy mit gondol, hogyan tovább? És innentől majd meglátod.

2021. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!