Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam kihasználva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam kihasználva ha szexelek a párommal, és a kapcsolatunk arrol szól hogy én meg ő, és nem arrol, hogy MI?(külön kassza és egyebek)

Figyelt kérdés

Ő a férfi.

Úgy látom ahhoz kepest hogy teljesen el van eresztve anyagilag, mégis kínosan arra ügyel, nehogy véletlen többet adjon a kapcsolatba mint én.

Vagy hálát vár a legkisebb gesztusért is.


Valahogy egyáltalan nem tudom azt érezni hogy ő támasz lenne (valaha is majd gyerek mellett esetleg), vagy esetleges bajban, vagy társ es nem csak partner, ugy érzem a saját párja is csak egy kivulállo neki.


Elvagyunk igy persze mindketten, önálloan, kulon kasszán, szépen éldegélve.


És valahogy áthatol bennem az az érzés mintha csak használgatna amugy ingyen es ennyi. nem is a párjának tekint. es ilyesmi gondolatok.


És nem érti miert erzem magam kihasználva.


Ezt miből ertené meg? azzal jön csak hogy a szex nekem is kell.kvittek vagyunk.



2021. máj. 19. 09:46
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzuk, mi az, hogy "párom"? Élettárs? Kani? Szexpartner? Jegyes?
2021. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
9%
Gondolom nem te lennél az első nő aki kihasználja, ezért odafigyel.
2021. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Komoly kapcsolat.

Probálgatunk haladni az eljegyzés, házasság felé. Ezeken a lépcsőkön próbálunk haladni.


Csak épp én jelenleg nem is tudok rá alapozni sem. Ennyi erővel vmi alkalmi partnere is lehetnék éppen.ki tudja..

2021. máj. 19. 10:35
 4/40 A kérdező kommentje:
2#de nem első meg x edik nő vagyok a sokból. Hanem konkrétan a párja.
2021. máj. 19. 10:36
 5/40 A kérdező kommentje:
Akivel együtt van és jövőt tervez. Elég erősen. De így? Vagy hogy?
2021. máj. 19. 10:40
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, pedig ha benned van ez a kihasználtság érzés, akkor elképzelhető, hogy mégsem ő a párod.
2021. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem az egyik exemmel jársz? És le merném fogadni, hogy nincs, vagy alig van mellette orgazmusod. Én is sokszor ezt éreztem vele, hogy "megvesz", pedig én költöttem rá többet. Hoztam csokit és dugni akart. Olcsó 30 ftos csokit. Meg vett egy teát és mondta, hogy "érezd magad megtisztelve" meg ilyenek. Nem tudtam vele lenni rendesen, de az volt alegrosszabb, hogy a szexnél mindig az ő öröme volt az elsődleges, így olyan volt, mintha a kedvére kellene tennem, nekem meg nem jut semmi. Persze szerettem vele szexelni orgazmushiány ellenére, de ha úgy éreztem volna, hogy ő is töri magát értem egészen más lett volna.


Nagyon érdekes, ahogy az embernek több kapcsolata lesz, mennyit tud fejlődni, észrevenni dolgokat.. Volt olyan exem, aki sokat költött rám, még sem éreztem, hogy megvenne, sőt, teljesen természetesnek vettem, mert ő is annak vette és éreztem, tudtam, hogy szívesen ad mindent, hogy boldog legyek és nem méricskéli a boldogságom filléreken, illetve szexben is teljesen rendben voltunk, törte magát, hogy nekem jó legyen, ne csak neki. Én is sokat költöttem rá. Szerintem ez így jó, kár, hogy másban nem passzoltunk.


Engedd el a kapcsolatot.

2021. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
98%

"3/4 A kérdező kommentje:

Komoly kapcsolat.


Probálgatunk haladni az eljegyzés, házasság felé. Ezeken a lépcsőkön próbálunk haladni..."


Szerinted ezt ő is tudja/akarja? Nekem nem úgy tűnik.

2021. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
36%
nincs ezzel baj, de akkor szedd össze magad és te is ezt csináld. számold ki a házimunkát, írj listát mit kell csinálni, mik a lépések, hány percig kell tartania, miylen tisztítószer kell hovva stb, és kőkeményen osszad be az idejét, feladatokat. főzést mindent. azután pedig mondd el neki, hogy egy év múlva eljegyzés, megcsináltad a pénzügyi tervet, ennyit kell fizetnie. gyereket nem szülsz azért, hogy bölcsiben legyen 12 órát, fizesse ki a három évedet, míg otthon vagy vele (és ebben nincs benne a házimunka, csak az hogy gyerekfelügyelet, mert kiestél a munkából, este ugyanúgy közös házimunka!), plusz azt hogy otthon leszel vele mert beteg (mindezt jelenlegi órabéredben számold (nem bébiszitter és takarítónői áron, hanem a saját szakmád árában) plusz infláció, emelkedést is vedd bele), ezen kívül fizessen fájdalomdíjat, hogy a karrieredben hátrányba kerülsz és idősebb, képzetlenebb leszel mire visszajutsz a munkaerőpiacra és gyerek miatt hátrányos helyzetű is, kevesebbet fogsz keresni. fizesse meg az árát. ezen kívül mell és intimplasztikát is fizessen szülés után, ha kell hasplasztikát is. Ugyanis ha dob, akkor legalább tudsz új palit keresni, neked is jár, hogy ne veszíts ezen az üzleten. Undorító férgek ezek a pasik, még az is, aki hazadja a pénz, még az is elvárja a teljes kiszolgálást, szarik rá, hogy mi lesz a kariereddel vagy a testeddel, nemhogy még az iylen felesbe fillérezgetős majmok.
2021. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudja, ahogy az exem is tudta, de úgy képzelte, hogy külön kassza lesz. Szerintem ideje beszélgetnetek!
2021. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!