Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő volt a legtöbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt a legtöbb, amíg nem beszéltetek a párotokkal egy veszekedés után? Majd 4 éves párkapcsolatomban akadt egy kis szájharc, mind a ketten megbántódtunk.

Figyelt kérdés
Kereken 10 napja volt, hogy megkérdeztem találkozunk-e, megbeszéljük-e és lenyugszunk, azonban azóta nem hívott, nem keresi velem a kapcsolatot. Szerintetek egy ilyen idős kapcsolatot így sunnyogva zárt volna le vagy eddig gondolkozik, hogy érdemes-e békülni?

2021. máj. 21. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
HA 4 éves a párkapcsolat, és még nem éltek egy háztartásban, akkor az eleve nem volt komoly. Vagy rettentő fiatalok vagytok, akkor meg azért nem. Ha hetek óta szóba sem akar állni veled, az nem sok jót sejtet.
2021. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem élünk még együtt, tervbe volt, de ezek után. Nem akarom elhinni, hogy így zárta volna le a kapcsolatot, hogy szóra sem méltat. Más is járt már így?
2021. máj. 21. 16:40
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel

Nálunk ilyen nincs

Már mikor összejöttünk is megbeszéltük, hogy mindent megbeszélünk és nem fekszünk le úgy hogy haragban vagyunk.

Volt nálunk is kissebb vita, volt nagyobb balhé is. De ezt mindig megbeszéltük még aznap, legalább annyira, hogy mégis békében feküdjünk le aludni.

Ez nem normális dolog ami nálatok van.

Nem úgy tűnik mintha megakarná ezt veled oldani...

2021. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Sajnos félek így lesz, lehet jobban járok ha felkészülök rá.
2021. máj. 21. 16:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem vitáztunk még, de egyikünk se tudna haraggal lefeküdni.
2021. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Egy napot sem bírtunk ki még. Szerintem se számíts semmi jóra :/
2021. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ismertem olyat, aki így zárta le a majdnem 10 éves kapcsolatát, ráadásul nem is gyerek volt, hanem 30+. Szánalmas. Ő mennyi idős? Én már ennyi nap után sem engedném vissza, aki így gyerekeskedik. Majd utána így lesz minden vitánál? Ezt csinálja mással.
2021. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7: igazad van. 41 éves. Többször csinált már ilyet, de ennyire hosszú időre még nem.
2021. máj. 21. 18:47
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Pf, hagyd a francba, nem vesztettél vele semmit. És tényleg ne legyél a b-terve sem, ha jönne vissza, mert soknak ahhoz is van pofája.
2021. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi, hagyom is. Bíztam abban, hogy esetleg írnak páran olyat, hogy már előfordult, de rájöttek, hogy hiányzik a másik és felkeresték egymást. Úgy nlz ki tévedtem :-((
2021. máj. 21. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!