Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más kapcsolatokba nem beszélik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más kapcsolatokba nem beszélik meg ha az egyik fél egy hétre elmenne videkre dolgozni? Nem kéri ki a párja véleményét elvállalja e ?

Figyelt kérdés
Párommal 5 éve élünk együtt mint élettárs. / külön kasszán vagyunk / Ő belekezdett egy vállalkozásba az idén. Eddig itt a környéken dolgozott max 100 km ahonnan hazajárt minden nap. Tegnap közölte h ha megkapja a munkát egy helyen ami tőlünk 115 km van akkor kivesznek egy hétre panziót nem jár majd haza. Nekem az esik rosszul ebbe h nem megkérdez h mit szólok hozzá, hanem közli h ez lesz. Ő amúgy is olyan ember h nem igazan tűr el más véleményt mint az övé. Csak bólogatni lehet neki rá ha nem akarok cirkuszt. Tudom h persze másnak is dolgozik távol a párja, de gondolom ők megbeszélték és gondolom neki hazaadja azt a keresetet a párja tehát van miért csinálják. Engem se meg nem kérdez h mi a véleményem és mivel külön kasszán vagyunk ez az ő pénze lesz. Nekem csak annyit ad szinte haza ami a kajára és rezsire el is megy. Nekem ebbe így akkor mi a jó?
2021. máj. 22. 07:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom neked mi ebben a jó, te vagy vele.


Én két hónapos külföldi kiküldetésre kaptam ajánlatot, annyi pénzért, hogy hülye lettem volna lemondani, de akkor is megkérdeztem férjemet, hogy mi legyen. Ő is támogatta, mert a pénz jól jött a felújításunkhoz. Tehát önmagában a távoli munkavégzést egy célból meg lehet érteni, de nekem egy pár kell, nem egy lakótárs, aki odalöki a rezsi felét, aztán hagyjuk egymást.

2021. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem ebbe így akkor mi a jó?"


Nyilván semmi, ha már felmerül a kérdés.

2021. máj. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%
Ja, amúgy mi meg szoktunk beszelni mindent, egyedül nem szoktunk dönteni olyanban, ami a másikat is érinti. Pl én részmunkaidőben dolgozom, heti 6 oras szerzodesem volt, amit még akarták duplázni. Egyértelmű volt, hogy megbeszéltük, mielőtt döntöttem.
2021. máj. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%

Én sem tudom, hogy neked ebben mi a jó, mégis te vagy vele öt éve és gondolom a beleegyezéseddel lett külön kassza. Nem tudom, így milyen közös életre számítasz vele, de láthatóan a párod sem.

Azok, akik közös életet élnek, még ha külön kasszán is vannak, nem fogják kész tények elé állítani a párjukat. Mert a társuknak tekintik és fontos számukra a véleménye.

2021. máj. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jó hogy elmegy, legalább meglátod hogy abban az 1 hétben mennyire keres, ha nem keres ad ki az útját
2021. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
97%

Az én párom még azt is megbeszéli velem, ha a szabadnapján tervez elmenni máshova dolgozni, besegíteni, pedig külön kasszán vagyunk. Szerintem ez nem a közös pénz függvénye, egy normális kapcsolatban a felek megbeszélik a terveiket.

Az elmondásod alapján azt érzem, hogy te is tudod, hogy ez a kapcsolat nem tesz téged boldoggá, ezért szúrja a szemed, hogy még pénzt se kapsz belőle, ezért NEKED nem éri meg. A párodnak meg van egy olcsó házi cselédje.

2021. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%

Nem értelek. Vállalkozása van ami ráadásul teljesen friss. Neki is fizetnie kell keményen az adót. Adódott egy munkalehetőség. Válság van, örülni kell, hogy van munka. Gondolom vannak emberei is akiknek szintén van családjuk, akiket el kell tartani.

Ebből kifolyólag úgy gondolom, hogy én sem kérdeznélek meg elvállaljam e vagy sem.

2021. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem, mit nem értesz. Azért nem kérte ki a véleményed mert nem érdekli. Ill. akármi a véleményed akkor is menni kell, ha egyszer ott van meló.
2021. máj. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
28%
Azért fura hogy azt mondod hogy neked pár kell nem lakótárs mégis külön kasszán vagytok 5 éve szerintem teljesen alapvető dolog hogy ha valakivel együtt élsz már akkor a pénz is közös szóval így kvázi lakótársak vagytok aki szexelnek is az ember a.lakotarsa véleményét még nem kéri ki a munkában
2021. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
75%

Akkor szerinted vállalkozóként csak 20 km-es körzetben kellene munkát vállalnia? Vagy minden nap ezt a távot levezetnie?

Vagy közölje a megrendelővel, hogy bocs, de ezt meg kell beszélnem az asszonnyal?

Voltam már többnapos céges kiküldetésen, én is csak jeleztem a férjemnek, hogy ekkor megyek, és kész. Nem kértem rá engedélyt (miért kellene, nem vagyok a tulajdona...), és nem is volt belőle vita, néha ez is a munkámhoz tartozik.

2021. máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!