Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehetséges? Létezik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges? Létezik, hogy valaki nem képes feldolgozni?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és egyszer megcsaltam a barátnőmet. Most derült ki, hogy rákos, és bizonytalan, hogy mi lesz vele. Én nagyon szeretem, és minent megtennék érte! De hát megtettem a legundorítóbb dolgot, és ez már egy éve volt. De ő minden nap gondol erre. És sír ha szóba kerül valami hűtlenség téma. Az lehet hogy nem tudja feldolgozni azt hogy megcsalták?

Ez lehetséges?

Ronthatok ezzel az állapotán?

....

nem akarom elveszíteni:(


2010. aug. 24. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
igen.. nagyon ronthatja.. ember . ez csak a te hibád jobb ha ebbe beletörődsz.. már bocs
2010. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ezt kár volt...szerintem ez ronthat az állapotán...nem a gyógyulásával foglalkozik, hanem ilyen negatív dolgok járnak a fejében...gondolom sokszor nincs emiatt JOGOSAN jó kedve, és hát mit vársz egy szomorú embertől? betegen is legyen életvidám? és azért kitartása is legyen h leküzdje a rákot??? azt tanácsolom legyél olyan sokat mellette amennyit csak tudsz, és semmiképp ne hozd fel neki a hűtlenség témát, ha pedig másh kerül szóba akkor tereld a szót, hanyagold a témát! biztosan attól is tart h ha egyszer megtetted, akkor másodszor is simán megteszed, de éreztessed vele h szereted és idővel talán jobb lesz!

hülyeség volt amit csináltál...látod , gondolod milyen következményekkel is járhat!

2010. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán hagyd békén. Ha találkozik veled mindig ez fog eszébe jutni. Elhiszem, hogy nem akarod elveszíteni, de ezen akkor kellett volna gondolkoznod amikor megcsaltad.
2010. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lelki dolgok alapból okozhatnak betegséget.Pesrze azok a fiúk akik megcsaltak,de már nem járunk, nem szeretem őket,azokat fel tudtam dolgozni,de akkoriban addig nem sikerült amíg szerettem őket.Szóval amíg szeret téged addig ez megmarad a lelkében.Most a legjobb ha mellette maradsz és megpróbálod elhitetni vele h. sose hagyod egymagára és mindig vele maradsz és támogatod, ettől ugyan úgy rossz lesz neki,de legalább rosszabb nem lesz.
2010. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

vagy inkább mérlegelj h mi lenne a jobb... ha békénhagyod vagy ha sokat veleevagy...mindkettőnek van elöl és hátulütője is....

a csaaj helyébe a lelkem mélyén én akkor is annak örüklnék ha velem lenne a barátom! 2. válaszoló voltam

2010. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Orálkulum ***** válasza:
hát ilyenkor extrém fontos, hogy pszichésen csak pozitív behatások érjék. neked kell olvasnod benne, hogy mivel teszel jobbat vele. ha túl gyakran vágja hozzád (hetente többször is), hogy megcsaltad, akkor tényleg azzal teszel jobbat, ha távol tartod magad tőle.
2010. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

és én hagyjam el? de hát az nagyon szemét dolog lenne! hogy hagyhatnám én el?

de mikor fog megbocsájtani?

2010. aug. 24. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd el. Nem lenne szép ilyen helyzetben. A rákból meg lehet gyógyulni, de csak ha lelkileg van elég ereje, ehhez Te legyél a lelki támasza. Mondd el neki, hogy soha többet nem fogod megcsalni, és hogy mindent megtennél érte. Ezt bizonyítsd is be. Szerezd vissza a bizalmát. Egyébként anyám megcsalta apámat 1x 23 évvel ezelőtt, de együtt maradtak még 15 évig és nem volt több alkalom. Apám azóta sem dolgozta fel. Nem hozta fel anyámnak a házasság alatt (max néha), de amióta elváltak, mindig elmondja nekem, gyerekének, hogy ez mennyire fáj neki. Azt mondta, élete végéig megmarad a fájdalom. De ha vele maradsz, és tudsz ugyanekkora jót tenni vele, mint amekkora rossz ez volt, akkor lehet, hogy megenyhül. Ha ennyire féltékeny, tegyen próbára sok lánnyal. A párom is próbára tett, mivel azt hitte, hogy barátságnál jobban szeretem az egyik fiút. Így az ő nevében szerelmet vallott msn-en, de mondtam a "fiúnak", hogy velem nem tud együtt lenni a párom miatt, mert én őt szeretem. Aztán szólt, hogy valójában nem azzal a fiúval beszélgetek, hanem Ővele. Meglepődtem, mert nem gondoltam, hogy Ő az, de nem volt gond, mivel átmentem a teszten. Adj neki minél több szeretetet, gondoskodást, segítséget, lelkierőt, és lehet, hogy ezzel visszanyeredd a bizalmát.
2010. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
teljes mertekben egyett ertek a 12:49 es irojaval. ne hagyd el most ot mert az 100000szor rosszabb es fajdalmasabb lenne...ugy erezne h mar nincs miert kuzdjon,nincs ertelme meggyogyulni se es rohamosan rosszabbodna az allapota. viszont ha mellette vagy es segitesz neki,lehet h felgyogyul,es mindig halas lesz neked ezert---> megbocsajt neked,es a multbeli rossz le lesz fedve. nezz el neki most mindent,mert ilyenkor az ember teljesen kikel magabol es nagyon nagyon nehez. Sok sikert es gyogyulast neki;)
2010. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!