Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kihasználnátok egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kihasználnátok egy lányt, és ő megírná az anyátoknak a történteket, fel akarnátok jelenteni a lányt zaklatásért a rendőrségen? Ha még azzal is megfenyegetne titeket, hogy a testvére fog neked írni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 15:43
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
De elküldte az anyámnak azokat a hangüzeneteket is, amiket a lánynak küldtem párszor részegen.
2021. máj. 23. 16:34
 12/39 anonim ***** válasza:
84%
Akkor szolj a nagytesodnak es majd megveri a csajt. Nalatok ugyis igy megy.
2021. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
94%

#11

Onszantadbol kuldted a hamgfeltetelt, vagy kenyzerritettek?

Te hibád! Ritka sz*r alak vagy! Remelem a csaj rádfogja, hogy megeroszakoltad

2021. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
94%

Engem az érdekelne, hogy anyád megnevelt e azután, hogy megkereste őt a Nő, akit atb*sztál? (Mondjuk egy jol iranyzott sallerral?)

Egyebkent nem, nem jelentheted fel....tudod..."ha nem folyt vér" - Ez visszafele is igaz, ha egy Nő csinálja a zaklatast

!

Megerdemlred a sorsod! 13-as jól mondja....kívánom, hogy tegyen tönkre mimdenhogyan, sározzon be mindenhol!

Te b*sztad at, hitegetted, majd neked áll feljebb? Undorito, mocskos féreg vagy!

2021. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
De ha én nem keresem őt, és ő e-mailben és telefonon zaklat, akkor sem jelenthetem fel? Úgy hogy megkértem normálisan, hogy ne keressen?
2021. máj. 23. 16:50
 16/39 anonim ***** válasza:
5%

Hú de véditek a kis zaklató lányt kedves hölgyek !

Így nem lehet viselkedni !

2021. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Vicc vagy. Az exem 4 hónapig zaklatott engem, azokutan, hogy megcsalt, összejött az új csajjal és kiraktam.

Szerinted érdekelné a rendőrséget, hogy megmondtam neki 100x,hogy ne keressen többet, de ő mégis keresett? Pofán röhögnének. Téged meg "férfi" létedre pláne. Vállald csak szépen a következményeket és edd meg, amit főztél. Gusztustalan és gyáva vagy.

2021. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az, amikor visszanyal a fagyi. Nem, nem szep, amit a lany csinal, de meg mindig nem sikerult kivivnod a sajnaltot. Remelem tanulsz belole, es hasznodra valik.
2021. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
3%
Bezzeg ha egy nő vert volna át egy férfit, akkor menne a mentegetése itt 2 oldalon keresztül, hogy miért nem ő a hibás, miért minden esetben a férfi.
2021. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
2%

Igazad van #19. Hihetetlen mennyire elbúrjánzott ezen az oldalon a feminizmus.

A nőnek márpedig a konyhában a helye.

2021. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!